Projelerimiz Net ve Tarihli Olacak

İnşallah adaylık nasip olursa projelerimizi daha net olarak ortaya koyacağız ve projelerimizi tarih vererek değerlendireceğiz.

Projelerimiz Net ve Tarihli Olacak Malatya Asayiş

AK Parti’den Malatya Merkez İlçe Yeşilyurt Belediye Başkanlığı aday adayı Hacı Uğur Polat, “İnşallah adaylık nasip olursa projelerimizi daha net olarak ortaya koyacağız ve projelerimizi tarih vererek değerlendireceğiz. Yani şu proje şu tarihte başlayacak, şuraya gelecek, bu tarihte sonlanacak” dedi.

Yeşilyurt ilçesi Gündüzbey beldesine ziyaret yapan Uğur Polat, büyükşehir olmanın Malatya için çok büyük bir fırsat olduğunu, bunun Malatya’nın atılım yapmasına vesile olacağını söyledi.

Polat, “Bundan sonra hizmetin tümünü belediyeler götürecek. Daha önce köylerimize Malatya İl Özel İdaresi hizmet götürüyordu. İl özel idaresi bütün varlığıyla birlikte büyükşehre devredilecek. Malatya’nın yönetimi 13 ilçeden oluşacak ve bunların tepesinde de bir büyükşehir olacak. Büyükşehirde şehrin tamamıyla ilgili hizmeti sunacak. Aslında büyükşehir, şehrin çatısı durumunda ama ilçeler de kendi detaylarıyla ilgili çalışmaları ortaya koyacak. Bir yandan büyükşehir belediyesi hizmet götürürken diğer yandan Yeşilyurt ilçe belediyesi Yeşilyurt’umuza ve kendisine tabi olan diğer bölgelere de hizmet götürecek bu da ciddi bir avantaj. Yine Yeşilyurt’ta bir bütün olarak hizmeti alacak” diye konuştu.

Polat, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Ben aday adaylık sürecini de toplu beyin fırtınası olarak değerlendiriyorum. 18 aday adayı sahaya çıkıyor ve sürekli Yeşilyurt’un geleceğiyle, sorunlarıyla ilgili konuşuyor. Yeşilyurt’ta neler yapacağını ortaya koyuyor. Bunu ortaya koyarken sivil toplum kuruluşlarıyla, kanaat önderleriyle, medya kuruluşlarıyla görüşüyorlar. Burada biz toplu bir beyin fırtınası yaparak geleceğimizin öngörüsünü ortaya koyuyoruz.

İşte biz bu ortak aklı sürekli işleteceğiz. Şehrimizin, ilçemizin bütün dinamiklerini ilçemizin gelişimi, ileriye gitmesi ve atılımı için harekete geçireceğiz. Çünkü siz tek başınıza hiçbir şey değilsiniz ancak siz hep birlikte bir bütün olduğunuz zaman bir ağırlığınız, bir gücünüz olur. Ne olursa olsun tek başınıza olmak sizi başarıya götürmez. Ancak biz mantığını birlikteliği ortaya koyarsanız başarılı olabilirsiniz.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 857
Bu Ay : 3341
Toplam : 3341

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom