“Çalışmalar Ekip İşi Olarak Ortaya Çıkıyor”

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, “Çalışmalar bir ekip işi olarak ortaya çıkıyor” dedi.

“Çalışmalar Ekip İşi Olarak Ortaya Çıkıyor” Malatya Haber

Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, partinin yönetim kurulu üyeleri sivil toplum örgütleri ziyaretleri kapsamında Kent Konseyi Genel Sekreterliği’ni ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.
Kent Konseyi Genel Sekreteri Ali Yıldırım ile bir süre görüşen Ahmet Çakır, yapmış olduğu çalışmalar ve etkinlikler ile Kent Konseyi’nin her geçen gün Malatya’ya değer kattığını, şehrin sosyal ve kültürel dokusuna yönelik projeleri hayata geçirdiğini söyledi. Çakır, bu çalışmaların bir ekip işi olarak ortaya çıktığını ifade ederek Kent Konseyi bünyesinde gönüllü bir şekilde çalışmalarını sürdüren meclis ve çalışma grubu üyelerine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Şehri ilgilendiren birçok konuyu Kent Konseyi Genel Kurul toplantıları sayesinde ele aldıklarını ve başarılı bir süreç de olumlu sonuçlar elde ettiklerini söyleyen Çakır, “Malatya’nın ortak vicdanı olan Kent Konseyimizin, Malatya’nın tanıtılması ve dezavantajlı gruplar adına yapmış olduğu projelerin devamlı olmasını diliyorum” dedi.
Ali Yıldırım ise Ahmet Çakır’ın bireysel ve Malatya Belediye’sinin kurumsal destekleri ile gençlere, kadınlara, çocuklara, engellilere ve Malatya’nın değerlerine yönelik hizmette bulunduklarını ifade etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 752
Bu Ay : 3236
Toplam : 3236

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom