13 Aralık Türkiye Gündemi

13 Aralık 2013 Türkiye Gündemi

13 Aralık Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

TBMM Başkanı Çiçek’in programı
- TBMM Başkanı Cemil Çiçek, saat 11.00’de Belarus Büyükelçisi Valery Kolesnik’i kabul edecek.

Başbakan Erdoğan’ın programı
- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İzmir’de saat 14.00’te belediye başkanı aday tanıtım toplantısına katılacak, saat 16.00’da İzmir Valiliği’ni ziyaret edecek. Toplantıda İzmir, Aydın, Denizli, Manisa, Uşak, Isparta, Burdur, Osmaniye, Kars, Kilis, Karaman, Tunceli illerinin belediye başkan adayları açıklanacak. 

TBMM gündemi
- TBMM Genel Kurulu’nda saat 10.00’da Avrupa Birliği Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı bütçelerinin görüşülmesine devam edilecek. 
- MHP İstanbul Milletvekili Celal Adan, saat 11.30’da basın toplantısı düzenleyecek.

Başbakan yardımcıları ve bakanların programları
- Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, saat 15.00’te Yüksek Danışma Kurulu Toplantısı’na başkanlık edecek. Toplantıya Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı da katılacak.
- Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Yunanistan’ın başkenti Atina'da çeşitli temaslarda bulunacak. 
- Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Ankara’da saat 09.00’da Macaristan ile imzalanacak protokoller için düzenlenecek törene katılacak, saat 10.00’da bakanlığının 2014 bütçe görüşmelerine katılacak, saat 20.00’de İstanbul’da Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda düzenlenecek Motif Vakfı’nın 25. yıl kutlama törenine katılacak.
- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, saat 10.00’da Avrupa Birliği Yenilik Transferi TRGas-Hub Projesi’nin tanıtım toplantısına katılacak.

Siyasi partilerin programı
- MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mevlüt Karakaya, saat 10.30’da ORSİAD Ostim Organize Sanayi Bölgesi işadamı ve yöneticilerini ziyaret edecek, saat 12.00’de İvedik Hurdacılar Sitesi yönetimi ve esnafını ziyaret edecek, saat 16.00’da ORSİAD Ostim Sanayici İşadamları Derneği’ni ziyaret edecek.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
- Hava Kuvvetleri Komutanlığı envanterine alınacak olan F-16 Simülatör Eğitim Merkezleri’nin hizmete giriş töreni, saat 12.00’de yapılacak.
- SGK Başkanı Yadigar Gökalp İlhan, saat 10.00’da Akılcı İlaç Kullanımı Etkinliklerine Yönelik Altyapı Oluşturma ve Geliştirme Projesi kapsamında SGK'da düzenlenen toplantıya katılacak.
- Genç Birikim Derneği, saat 19.00’da Kanserle Mücadele Konferansı düzenleyecek.
- Halkevleri üyeleri, Ankara’da saat 12.30’da eylem yapacak.
- İstanbul Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü’nde saat 11.00’de basın açıklaması düzenlenecek. 
- CHP Eskişehir Milletvekili Bedii Süheyl Batum, İzmir Milletvekili Birgül Ayman Güler ile bir grup sanatçı, gazeteci ve STK temsilcilerinden oluşan heyet, Taksim Hill Otel Büyük Salon’da saat 11.00’de hazırladıkları “Laik Devlet, Özgür Toplum İçin Aydınlar Bildirisi’ni açıklamak üzere basın toplantısı düzenleyecek.
- Prof. Dr. Tunç Alp, Bostancı Romatem Fizik Tedavi Merkezi’nde saat 11.30’da “Deniz Suyu ile Fizik Tedavi” konulu basın açıklaması düzenleyecek.
- ÖZGÜR-DER ile Anadolu Gençlik Derneği İstanbul Şubesi, Fatih Camii’nde saat 12.30’da, Bangladeş’te Cemaati İslami’ye karşı uygulanan baskı ve tahakkümü protesto ve hakkında idam kararı verilen Cemaati İslami Genel Sekreteri Abdulkadir Molla için basın açıklaması düzenleyecek.
- İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı, İstanbul Kongre Merkezi'nde saat 13.00’de başlayacak.
- İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Ege Üniversitesi işbirliği ile saat 14.00’de Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde “Sağlıklı ve Başarılı Yaşlanma Paneli” düzenlenecek ve “Yıllara İnat” konulu fotoğraf sergisi açılacak. 
- Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Kilimli Yerleşkesi’nde saat 12.00’de Geleneksel Hamsi Festivali düzenlenecek. 
- Antalya’da Abbott Nütrisyon'un desteği ile ''Toplumu Bilinçlendirme'' kampanyaları kapsamında saat 10.30’da Dönerciler Çarşısı karşısında dünyada beslenmenin sembolü ''elma kampanyası'' gerçekleştirecek.
- 3. Uluslararası Gastrointestinal Kanserler Kongresi’nin basın toplantısı, saat 12.30’da Belek Gloria Golf Otel’de düzenlenecek.

SPOR GÜNDEMİ
----------------------------
- Spor Toto Süper Lig'de saat 20.00’de İstanbul’da Fenerbahçe-Akhisar Belediyespor, Konya’da Torku Konyaspor-Kardemir Karabükspor maçları yapılacak. 
- Basketbol THY Avrupa Ligi C Grubu’nda 9. haftada Galatasaray Liv Hospital, İstanbul’da saat 20.30’da Polonya takımı Stelmet Zielona Gora ile karşılaşacak. 
- Muaythai Süper Ligi 6. Ayak ve Dünya Muaythai Konseyi (WMC) unvan müsabakaları, saat 21.00’de Atatürk Spor Salonu’nda başlayacak. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 840
Bu Ay : 3324
Toplam : 3324

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom