50 Kişiye Ücretsiz Fotoğraf Eğitimi

Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (MAFSAD) tarafından 50 kişiye ücretsiz fotoğrafçılık kursu verilecek.

50 Kişiye Ücretsiz Fotoğraf Eğitimi Malatya Eğitim

Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (MAFSAD) Başkanı İnan Orhan, SODES kapsamında yürüttükleri ‘Fotoğraf Aşkına’ adlı proje çerçevesinde yaklaşık 50 gence ücretsiz fotoğraf eğitimi vereceklerini söyledi.
Orhan, kurslarının Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nün katkılarıyla açılacağını ve kurs sonunda katılımcılara sertifika verileceğini belirtti.

Başkan Orhan, ‘Fotoğraf Aşkına’ isimli projenin anlamlı ve bir çok etkinliği içerisinde barındıran bir proje olduğunu, projelerinin Malatya Valiliği ve Kalkınma Bakanlığı tarafından uygulamaya değer görüldüğünü, proje sayesinde birçok kişinin fotoğraf sanatına ilgi duymasını sağlayabileceklerini söyledi.

Orhan, “Fotoğraf Aşkına projesi bizim için çok önemli bir projedir. Proje kapsamında gerçekleştireceğimiz en önemli etkinliklerden biri olan fotoğrafçılık eğitimlerini oldukça önemsiyoruz. Kurs kayıtlarına yoğun bir ilgi vardı. Bu yüzden katılımcı üst limitimizi 50’ye çıkarmıştık, şu an 50 sayısına ulaştık ve kursiyer alımını sonlandırdık. Kayıt aldığımız 50 kişiyle birlikte, 14 Aralık Cumartesi günü eğitimler için start vereceğiz. Eğitimlerimiz cumartesi ve pazar günleri olmak üzere haftada iki gün, 16.00 ile 18.00 saatleri arasında gerçekleşecektir” dedi.

MAFSAD’ın yaptığı diğer etkinlikler ve proje duyuruları için facebook/MAFSAD ve facebook/fotografaskinaprojesi adlı facebook sayfalarının ziyaret edilebileceğini söyleyen İnan Orhan, derneklerine gösterilen ilgiden memnun olduklarını sözlerine ekledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 663
Bu Ay : 8722
Toplam : 8722

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom