Genç MÜSİAD Türkiye 4'üncüsü Oldu

Genç MÜSİAD Malatya Şubesi’nin Türkiye 4’üncüsü olmasını değerlendiren Genç MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Enis Aydoğan, “Başarı grafiğimizi daha yükseklere çıkarmak için çaba göstereceğiz” dedi.

Genç MÜSİAD Türkiye 4'üncüsü Oldu Malatya Haber

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesi tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “MÜSİAD Gençlik Kurulu tarafından 2008 yılında başlatılıp geleneksel hale getirilen, bu yıl 50 farklı ülkeden bin 500 işadamının katılımı ile Haliç Kongre Merkezinde “İş Dünyasında Rızk ve Risk İkilemi” teması ile gerçekleştirilen Uluslararası Genç İşadamları Kongresi içerisinde gerçekleştirilen Şube Değerlendirme Sonuçları sonucu, Genç MÜSİAD Malatya Şubesi Türkiye 4’ncüsü ödülünü aldı.

Başarı Ödülünü Malatya Genç MÜSİAD adına Şube başkanı Enis Aydoğan, Ekonomiden sorumlu Başbakan Yardımcısı Sayın Ali Babacan’dan aldı.

Babacan konuşmasını tamamladıktan sonra MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak ve Genç MÜSİAD Başkanı Faruk Akbal ile Kongre Merkezi’ndeki fuar alanını dolaşarak stantları ziyaret etti” denildi.
Türkiye 4’üncüsü olmalarını değerlendiren Genç MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Enis Aydoğan, “Başarı grafiğimizi daha yükseklere çıkarmak için çaba göstereceğiz” diyerek, geleceğin teminatı olan gençlere güvenilmesi halinde Türkiye’nin daha da ilerlere gideceğini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 362
Bu Ay : 6446
Toplam : 6446

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom