Kıymet Verdiğimiz Bir Büyüğümüzdür

Mehmet Kavuk ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bize ne mutlu ki İlhan beyi daha öncesinden tanıyoruz. Aday adayı olmanız kaliteyi yükseltmiştir. Görev size tevdi edilirse bölge için çok hayırlı olacaktır ifadelerini kaydetti.

Kıymet Verdiğimiz Bir Büyüğümüzdür Malatya Siyaset

AK Parti Merkez İlçe Battalgazi Belediye Başkanı Aday Adayı Doç. Dr. İlhan Geçit, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Kavuk’u ziyaret etti.

Doç. Dr. Geçit Battalgazi Belediye Başkanlığına aday adayı olması münasebeti ile ziyaretleri çerçevesinde Yeşilyurt Belediyesini ziyaret ettiğini belirterek, “Yeşilyurt Belediye başkanım Mehmet beyle Başhekimlik yaptığım yıllarda tanıştım. Sevdiğimiz kıymet verdiğimiz bir büyüğümüzdür. Nüktedan ve hazır cevap kişiliği her zaman hayranlığımı cezbetmiştir ” dedi.

Yeşilyurt’u gezdik, başkanımın çok güzel hizmetlerini görme fırsatı bulduk diyen Geçit,  “Umarım başkanımız Büyükşehir Belediyesiyle birlikte hizmet sunma fırsatı bulur. Kendisine görev verilmezse bile tecrübelerini, birikimini bizlerle ve gelecek olan Yeşilyurt Belediye başkanıyla paylaşmaktan geri durmayacaktır. Bizler yönetime gelirsek zaman zaman ziyaret etmeyi tecrübelerinden faydalanmayı düşünüyoruz. İş yoğunluğu arasında bize zaman ayırıp ev sahipliği yaptığı için teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Kavuk ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bize ne mutlu ki İlhan beyi daha öncesinden tanıyoruz. Aday adayı olmanız kaliteyi yükseltmiştir. Görev size tevdi edilirse bölge için çok hayırlı olacaktır ifadelerini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 470
Bu Ay : 7267
Toplam : 7267

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom