Çocuk ve Yıldız Satranç Ligi 5 Ocak'ta

Malatya Çocuk ve Yıldız Satranç Ligi’nin 5 Ocak’ta başlayacağı bildirildi.

Çocuk ve Yıldız Satranç Ligi 5 Ocak'ta Malatya Spor

Satranç İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Çocuk ve Yıldız Satranç Ligi, 7 tur üzerinden oynanacak. 5 Ocak’ta başlayacak olan lig müsabakaları, 8 Mart’ta sona erecek.

Çocuk ve Yıldız Satranç Ligi ile ilgili yapılan açıklamada, “Takımlar en az 5 en çok 8 sporcudan oluşacaktır. Maçlarda takımlar 4 sporcu ile temsil edilecektir. 4 sporcu asıl olup, diğer sporcular yedek durumunda olacaktır. Çocuk Satranç ligi 11 yaş ve altı sporculardan ( 2002-2003-2004-2005-2006 doğumlulardan ) oluşacaktır. Yıldız Satranç Ligi ise 12 yaş ve üstü sporculardan ( 1998-1999-2000-2001 doğumlulardan ) oluşacaktır.

Takım kurarak Çocuk Satranç Ligine veya Yıldız Satranç Ligine katılmak isteyen ilgililer aşağıda belirtilen hususları yerine getirecektir: Sporcuların adlarını ve lisans yani T.C. kimlik numaralarını ve kurdukları takımın ismini dilekçeye yazacaklar. Takımla ilgilenecek kişi adını ve iletişim bilgilerini yazdığı dilekçeyi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne vereceklerdir.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Çocuk ve Yıldız Satranç Liglerine katılmak isteyen takımlarla gruplar oluşturacak. Takım adları ve sporcu listeleri 16 Aralık 2013 tarihinde eposta ile Türkiye Satranç Federasyonuna bildirilecektir. Türkiye Çocuk ve Yıldız Satranç Ligi'ne katılacak İl / İlçe Takımlar 25 Aralık 2013 tarihinde TSF İnternet Sitesinde yayınlanacaktır. Maçlar buluşmalar halinde ve her buluşmada yalnızca 1 tur oynamak suretiyle gerçekleşecektir. Tur günleri ve saatlerinde herhangi bir değişiklik olması durumunda katılan takım yetkilileri bilgilendirilecektir” denildi.

Malatya Çocuk ve Yıldız Satranç Ligleri’nde ilk tur müsabakaları 5 Ocak Pazar günü 13.15’te Satranç Merkezi’nde oynanacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 22
Bugün : 661
Bu Ay : 1179
Toplam : 1179

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom