TMF Şov Takımı Seçmeleri Başladı

Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) Şov Takımı Seçmeleri Malatya’da başladı.

TMF Şov Takımı Seçmeleri Başladı Malatya Spor

Malatya Belediyesi'nin yanındaki fuar alanında düzenlenen TMF Şov Takımı Seçmeleri büyük ilgi görüyor. 8 Aralık Pazar günü sona ereceği belirtilen TMF Şov Takımı Seçmeleri’nde yapılan gösteriler uzun süre alkışlandı.
Teknik, artistik ve bütünlük olarak verilen notlarla yetenekli sporcuları İstanbul'daki büyük finale götürecek olan jüride TMF Asbaşkanı Ogün Baysan, TMF Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Yavuz Taşkıran ve Dünya Şampiyonu Sporcu Kenan Sofuoğlu ile seçmelerin yapılacağı kentin önde gelen kişileri yer alıyor.

TMF Şov Takımı Seçmeleri hakkında bilgi veren TMF Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Akülke, "Seçmelerin ilk ayağını İzmir’de yaptık. İkinci ayağı Malatya’da yapıyoruz. Bundan sonra Antalya, Alanya ve İstanbul’da yapılacak. İstanbul'da yapılacak büyük finalde seçmeleri yapan jüriye motosiklet kullanan ünlülerimizden de katılım olacak. Bu arada gelen talep üzerine İstanbul'da finalden bir gün önce İstanbul seçmeleri de yapılacaktır" dedi.

TMF Malatya İl Temsilcisi Ali Ekber Ekici ise bu tür organizelerdeki amacın motosiklet kullanımını kasklı ve montlu olarak gerçekleştirilmesini teşvik etmek, profesyonel sporcuları tespit etmek olduğunu söyledi.

Gençlik ve Spor Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Ömer Dağdelen de Malatya’da motosiklet parkuru yapılması için Vali Vasip Şahin’in talimat verdiğini ifade ederek arsa temini çalışmalarının sürdüğünü ifade etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 267
Bu Ay : 4696
Toplam : 4696

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom