Şov Takımı Seçmeleri Malatya'da Yapılacak

Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) şov takımı seçmelerinin ikincisi 7-8 Aralık tarihlerinde Malatya’da yapılacak.

Şov Takımı Seçmeleri Malatya'da Yapılacak Malatya Spor

TMF Şov takımı seçmelerinin 2. etabı Malatya'da yapılacak. Seçmeler, 7-8 Aralık tarihlerinde Malatya Belediyesi'nin yanındaki fuar alanında düzenlenecek. Teknik, artistik ve bütünlük olarak vereceği notlarla yetenekli sporcuları İstanbul'daki büyük finale gönderecek olan jüride, TMF Asbaşkanı Ogün Baysan ve TMF Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Yavuz Taşkıran'ın yanı sıra seçmelerin yapılacağı kentin önde gelen kişileri jüride yer alacak.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan TMF Asbaşkanı Hamit Dizman, seçmelerin ikinci etabının Malatya'da yapılacağını belirterek, “Seçmeler, 7-8 Aralık tarihlerinde Malatya Belediyesi'nin yanındaki fuar alanında düzenlenecek. Seçmelere katılacak sporcular, TMF'nin resmi sitesindeki kayıt formunu doldurmak ve taahhütnameyi imzalamak zorundalar. Sporcular, gösterilerini yapacakları alanda daha önceden gelip antrenman yapabilirler ve gösteride kullanacakları platformu kurabilirler. Bunun için alanda bulunacak TMF yetkililerine veya görevlilerine önceden haber vermeleri yeterli olacaktır. Seçmelere katılacak sporcular, kendi motorlarıyla gösterilerini yapacaklar. Ayrıca diğer sporcularla da motorunu paylaşabilecekler” dedi.

Seçme kapsamında çeşitli gösterilerin yapılacağını da ifade eden Dizman, “İstanbul'da yapılacak büyük finalde seçmeleri yapan jüriye motosiklet kullanan ünlülerimizden de katılım olacak. Bu arada gelen talep üzerine İstanbul'da finalden bir gün önce İstanbul seçmeleri de yapılacaktır” diye konuştu.

Hamit Dizman, Malatya’daki şov takımı seçmeleri kapsamında, 7 Aralık Cumartesi günü saat 10.00-16.00 arasında antrenman yapılacağını, 8 Aralık Pazar günü 12.00-16.00 arasında seçmelerin gerçekleştirileceğini söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 250
Bu Ay : 4048
Toplam : 4048

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom