Yanardağ, Farklı Projeler Ortaya Koymak İstiyor

Sinema ve tiyatro oyuncusu Arzu Yanardağ, 2001 yılından beri tiyatro sahnesinde olduğunu kaydederek, ilerleyen dönemlerde farklı projeler ortaya koymak istediğini söyledi.

Yanardağ, Farklı Projeler Ortaya Koymak İstiyor Malatya Kültür-Sanat

Rol aldığı sinema filmleri ve tiyatro oyunlarıyla adından söz ettiren güzel oyuncu, “16 yıldır ekranlardayım ama 2001 senesinden beri de tiyatro sahnesindeyim. Başka projeler yapmak istiyorum ama vakit yok. Ama kafamın içinde bulutlar ve o bulutların içinde yazılar var. Onlar inşallah bir gün toplanacak. Ortaya ilerleyen dönemde farklı şeyler koyma niyetim var” dedi.

Yanardağ, kendisinin yazıp, yönettiği ve oynadığı oyunda kızıyla birlikte rol aldıklarını anımsatarak, “Kızımda sahneye çıktı. Okulda yetenek kulübünde tiyatroyu seçti. Yapacak bir şey yok. Ben onun kararlarına saygı duyacağım. Onu çok fazla yönlendirmek istemiyorum” ifadesini kullandı.

Güzel oyuncu, kızının tiyatrocu olmasını pek istemediğini belirterek, “Kendi özgür iradesiyle seçim yapmasını istiyorum ama çok da tiyatro mesleğini yapmasını istemem. Hani doktor, avukat olsun. Asla yönlendirmem ama bu mesleği de yapmasını çok istemem açıkçası. Bu meslek kötü diye değil, ben bu iş ile ilgili o kadar çok fazla şey biliyorum ki, ister istemez ona müdahale edeceğim. O da her genç kızın yaptığı gibi annesinin sözünü dinlemeyecek ve ben kafayı yiyeceğim. O yüzden açıkçası pek istemiyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 588
Bu Ay : 4954
Toplam : 4954

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom