İstişareyi İstanbul'a Taşıdı

AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Aday Adayı Hacı Uğur Polat, İstanbul’da çeşitli ziyaretlerde bulundu. Polat, Başakşehir Malatyalılar derneğinde hemşerilerimiz ile bir araya geldi.

İstişareyi İstanbul'a Taşıdı Malatya Siyaset

AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Aday Adayı Hacı Uğur Polat; “Mesafeler uzak olsa da önemli olan gönüllerin bir olmasıdır. Türkiye ve Dünya’da yaşayan tüm Malatyalı, Yeşilyurtlu hemşerilerimiz ile bir gönül bağı kuracağız. Tüm Dünyadaki hemşerilerimizin doğduğu büyüdüğü topraklara imkânları ölçüsünde katkıda bulunmaları yatırım yapmaları için bir köprü olacağız. Bu köprü, proje ve etkinliklerle uzak mesafeleri yakın hale getirecek” dedi.

Ankara’da düzenlenen “Malatya Günlerine” katılan AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Aday Adayı Hacı Uğur Polat,  İstanbul’da çeşitli ziyaretlerde bulundu.  Polat, Başakşehir Malatyalılar derneğinde hemşerilerimiz ile bir araya geldi.

 AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Aday Adayı Hacı Uğur Polat; “İl dışında yaşayan gurbetçilerimize belediyemizi iyi anlatabilirsek, birlikte neler yapılabileceğini, planlı ve programlı bir şekilde ifade edersek, etkinlik, proje ve yatırımlara imza atarız. Gurbetteki hemşerilerimizin dâhil olacağı hemşerilik bilincini arttıracak örnek projelerimiz olacak” dedi.

“GERÇEK ENGELLİ, ZİHNİYETİNDE ENGEL OLANDIR”

Engellilerle ilgili yapılanların yanında zihniyet değişiminin de önemli olduğunun altını çizen Polat, "Sadece kanun çıkması, yönetmelik çıkması tek başına yeterli değildir. Önce zihinlerdeki engeller kaldırılmalıdır. Gerçek engellilik görememek, duyamamak, yürüyememek, konuşamamak, duyamamak değildir. Gerçek engelli, zihniyetinde engel olandır" diye konuştu.

AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Aday Adayı Hacı Uğur Polat; “Türkiye'de engellilere yönelik AK Parti iktidarında önemli çalışmalar yapıldığını belirterek, "Artık engelli kardeşlerimiz, çocuklarımız, kimseye muhtaç değil, arkalarında devletimiz var, hükümetimiz var, belediyeler var." dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 775
Bu Ay : 5141
Toplam : 5141

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom