Başkan Çakır'a Anlamlı Karşılama

Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı açıklanan Belediye Başkanı Ahmet Çakır, 2 Aralık Pazartesi günü Belediye binası girişinde personeller tarafından çiçeklerle karşılandı.

Başkan Çakır'a Anlamlı Karşılama Malatya Haber

Belediye personeli tarafından alkışlarla karşılanan Belediye Başkanı Ahmet Çakır, bu jestten dolayı personellere teşekkür ederek, “Yeni bir sürece başlıyoruz. Rabbim sizleri de bizleri de mahcup etmesin” dedi.

Çakır: Malatya’ya en güzel hizmeti sunmak için aday olduk

Personele yönelik bir selamlama konuşması yapan Belediye Başkanı Ahmet Çakır “Malatya’da yaşayan herkese en güzel ve kaliteli hizmeti sunmak için bu göreve tekrar talip olduk.  Malatya artık büyükşehir oluyor. Buradaki arkadaşlarımızın tamamı Malatya’nın sadece şehir merkezinden değil Doğanyol’dan Kuluncak’a, Darende’den Pütürge’ye; Hekimhan’dan Doğanşehir’e kadar bütün ilçe ve beldelerinden sorumluyuz. Bu hizmet bilinciyle bütün personelimizin kendini hazırlaması gerekmektedir.

Biz bu süreç içerisinde hiçbir zaman çalışmalarımızda aksamaya meydan vermeden samimi bir şekilde işlerimizi daha bir sorumlulukla, büyükşehirle birlikte artan iş yükünü de dikkate alarak daha bilinçli, daha sorumlu bir şekilde kendimizi hazırlamamız lazım” dedi.

Çakır: Yapılan hizmetler bir takım işi

Başkan Çakır, “Bugüne kadar bir başarı yakaladıysak, bütün arkadaşlarımızın kesinlikle bunda katkısı vardır. Yapılan hizmetler bir takım işi, bir ekip işidir. Hangi kademede olursa olsun en alt kademeden en üst kademeye kadar hepsi bu ekibin içerisindedir. Hepimiz hizmet için buradayız, temel görevimiz hizmet etmek. İnşallah bundan sonraki süreçte de daha bilinçli, daha duyarlı büyükşehrin amaçlarını hedeflerini Malatya’da çok iyi kullanarak bir fırsata dönüştürmeliyiz.

Sadece büyükşehir olmakla Malatya büyükşehir olmuyor. Burada göstereceğimiz başarı ve performans; büyükşehrin getirmiş olduğu avantajları hizmete dönüştürebilmek, insanlarımızın yaşamını daha da kolaylaştırmak olmalıdır. İnşallah bir takım olarak bugünden daha çok çalışarak, Malatya’yı daha güzel bir görünüme kavuşturacağız. Allah bizleri mahcup etmesin, adaylığımız büyükşehir Malatya’mız için hayırlı olsun” şeklinde konuştu.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 786
Bu Ay : 4343
Toplam : 4343

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom