Kılıçdaroğlu, Amerika'da Temsilcilik Açtı

Washington’da çeşitli temaslarda bulunan Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Amerika Temsilciliği resmi açılış resepsiyonuna katıldı.

Kılıçdaroğlu, Amerika'da Temsilcilik Açtı Türkiye-Dünya

CHP’nin genel başkanı olarak ilk kez geldiği ABD’nin başkenti Washington’da çeşitli temaslarda bulunan Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Amerika Temsilciliği resmi açılış resepsiyonuna katıldı.

Burada Amerikalı Türklerle sohbet eden Kılıçdaroğlu, ardından bir konuşma yaptı. Kılıçdaroğlu konuşmasında, "Niçin sadece başkent Washington’da temsilcilik açtıkları" yönündeki sorulara yanıt verdi.

Kılıçdaroğlu, "Yeni CHP gençlere ve kadınlara önem veren bir parti. Yeni CHP dünyayı daha iyi tanımaya çalışan bir parti.

Önümüzdeki süreç içinde göreceksiniz daha güçlü bir Cumhuriyet Halk Partisi Amerika’da olacak.Türkiye’deki olaylarla günü gününe izleniyor. Oradaki sorunların büyük bir kısmının burada da yaşandığını biliyorum. Ama şundan hepinizin emin olmasını istiyorum.

CHP olduğu sürece demokratik, laik sosyal hukuk devletinden asla kimse ödün vermeyecektir. Bunun mücadelesini yapacağız.

Önümüzdeki süreçte daha fazla gelmeye çalışacağız.

Belki ben gelmeyeceğim ama arkadaşlarımız daha fazla Amerika’ya gelecekler. Bize çok sayıda soru soruldu Amerika’da yaşayan Türk dostlarımız tarafından, o sorulara olabildiğince yanıt vermeye çalıştık.

Nedeni de şu bugünkü süreç içinde biz kendimizi yeteri kadar, öyle anlaşılıyor ki anlatamamışız. Değişimi anlatamamışız. Önümüzdeki süreçte daha çok arkadaşımız gelerek ve sizlerin sorularına muhatap olarak neyi nasıl yaptığımızı, düşüncelerimizi beklentilerimiz, sizlere anlatmaya çalışacağız" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 72
Bu Ay : 3870
Toplam : 3870

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom