Doğa Turizmi Plan Çalışması Toplantısı

Malatya ili Doğa Turizmi Master Plan Çalışması toplantısı yapıldı.

Doğa Turizmi Plan Çalışması Toplantısı Malatya Haber

Doğa Koruma ve Milli Parklar Malatya Bölge Müdürlüğü’nün organize ettiği, Ramada Altın Kayısı Oteli’nde düzenlenen toplantıya, Vali Vasip Şahin, Vali Yardımcısı Latif Memiş, bazı kaymakam ve belediye başkanları ile ilgili kuruluş temsilcileri katıldı.

Toplantıda konuşan Vali Yardımcısı Latif Memiş, doğa kaynaklarının bilinçsizce tüketilmesinin zararlarından bahsederek, doğal kaynaklardan faydalanılması gerektiğini bildirdi. Doğa turizminin günden güne önem kazandığına dikkat çeken Memiş, bu nedenle doğa turizmi yerlerinin bozulmadan devam etmeleri için master planlarına ihtiyaç olduğunu vurguladı.

Doğa Koruma ve Milli Parklar Malatya Bölge Müdür Vekili Şevket Bozdağ ise, Doğa Turizmi Master Plan Çalışması hakkında bilgi vererek, doğa turizminin önemini anlattı.

Doğa Koruma ve Milli Parklar Malatya Bölge Müdürlüğü Şube Müdürü Abdullah Koç da, sinevizyon eşliğinde Malatya Doğa Turizmi Master Plan Çalışması hakkında bilgiler aktardı. Koç, birçok ülke için önemli gelir kaynağı olan eko turizmin önemini dile getirdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 73
Bu Ay : 2617
Toplam : 2617

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom