Hekimhan Bu Projelerle Gelişecek

AK Parti Hekimhan Belediye Başkan aday adayı Kemal Deniz, "Biz Hekimhan’da en büyük yatırımı insana yapacağız. Hekimhan’da insan odaklı, Hekimhanlıların hayatını kolaylaştıran ve güzelleştiren hizmetlere imza atacağız.

Hekimhan Bu Projelerle Gelişecek Malatya Siyaset

AK Parti Hekimhan Belediye Başkan aday adayı Kemal Deniz, göreve geldiklerinde Hekimhan’da yaşayanların hayatını kolaylaştırıcı hizmet ve projeler üreterek farkı hissettireceklerini söyledi.

Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren ve Hekimhanlılardan büyük ilgi gören Kemal Deniz, Belediyelerin varlık sebebinin insan olduğunu, bu sebeple de belediyelerin bütün amacının insan hayatını kolaylaştırıcı hizmet ve projeler üretmek olması gerektiğini ifade etti.

Deniz, "Biz Hekimhan’da en büyük yatırımı insana yapacağız. Hekimhan’da insan odaklı, Hekimhanlıların hayatını kolaylaştıran ve güzelleştiren hizmetlere imza atacağız. Hekimhan’ın, Hekimhanlıların beklentileri bizim için esastır. Hekimhan’ın  hizmet istediğini, ilçenin yaşam kalitesini arttıran projeler istediğini biliyoruz. Bu noktada uzman ekibimle birlikte göreve hazırız. Hekimhan Belediyesi'ni yönetirken en büyük prensibimiz, Hekimhan’ın her bir ferdinden öneri almak ve insan odaklı yönetim ilkesiyle hareket etmektir. " dedi.

Kemal Deniz, ‘‘Biz Hekimhan’ı  önce değiştireceğiz, sonra geliştireceğiz, en sonunda da güzelleştireceğiz. Hekimhan’a aşkla bağlıyız Hekimhan’a büyük tutkumuz var. Gerçekleştireceğimiz TOKİ işbirliğiyle ucuz konut projesi, MYO'nda yeni bölüm açılması ve fakülteye dönüştürme projesi, Hekimhan Spor Okulu ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Projesi, Maden işletmelerinin en üst seviyede çalışabilmesi için teşvik projeleri, Sosyal Tesis Projesi, Prestij Cadde ve Meydan Projesi, Proje Geliştirme ve Uygulama Merkezi, Hekimhan Belediyesi Bilgi İletişim Merkezi projesi, Sağlıklı yaşam projeleri, Aşevi, Aile ve Yaşam Merkezi, Aile Sağlığı Merkezi, Çocuk Oyun Parkları projesi, Çok amaçlı bir kültür merkezi projesi, Küçük ve orta işletmeleri teşvik projesi, Modern ve çağdaş pazaryeri projesi, Yap- işlet- devret modeliyle sosyal park projesi, Yeni belediye hizmet binası projesi, Mobil hizmet ekibi kurma projesi, Çöp depolama ve ayrıştırma projesi, Muhtar evleri projesi, Tarım ve Hayvancılığı geliştirme projesi, Hekimhan cevizini tanıtım ve yaygınlaştırma projesi, Estetik ve mimarı bir görünüme sahip cami kazandırma Projesi, İlçe konseyi oluşturma Projesi, ‘Temiz ve içilebilir bir su hayat demektir’ bilinciyle su projeleri, Modern bir hayvan kesimhane projesi, El sanatlarına işlerlik kazandırma projesi, Ev hanımlarının ürettiklerini pazarlama merkezi projesi, Avrupa Birliği ve ilgili Bakanlıklar destekli istihdam projesi, Kardeş Belediyecilik projesi, İlçedeki mevcut binaların dış görünümü modernleştirme projesi, Tarihi yapıların dokularını koruma projesi, Yaşlılara ve Kimsesizlere Minnet Projesi, Her hafta Cuma günü Halkla Buluşma Projesi, Kültürel, sanatsal festivaller düzenleme projesi, Kültür varlıklarını koruma ve turizm geliştirme projesi, Eğitime destek projesi gibi projelerle Hekimhan’ın ve Hekimhanlıların ilçe yaşamı adına tüm ihtiyaçlarını karşılayan, belediyecilik açısından Türkiye'ye örnek bir model teşkil eden, güçlü ve büyük Hekimhan Belediyesi'ni tesis edeceğiz.

Biz göreve hazırız. Gayet mantıklı ve makul bilimsel verilere dayanarak gerçekleştireceğimiz projelerle Hekimhan'ın gelişimini sağlayacağız. Bu konuda kararlıyız. Hekimhan'ın emanetine, Hekimhanlıların emanetine gözümüz gibi bakacak, Hekimhan’ı modern belediyeciliğin merkezi yapacağız" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 105
Bu Ay : 1673
Toplam : 1673

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom