Kurtuba Akademi'den Sempozyum

Kurtuba Akademi tarafından Malatya’da sempozyum düzenleneceği bildirildi.

Kurtuba Akademi'den Sempozyum Malatya Eğitim

Kurtuba Akademi adına, Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi Derneği’nde (BİLSAM) basın açıklaması yapan Celalettin Ercan, “2009 yılında BİLSAM bünyesinde özgür ve sivil bir düşüncenin gelişmesine katkı sağlamak amacıyla kurulan Kurtuba Akademi’nin düzenlediği Soysal Bilimler Öğrenci Sempozyumu’nun duyurusu için buradayız” dedi.

Ercan, açıklamalarını şöyle sürdürdü:

“Sempozyumu düzenleyen Kurtuba Akademi’nin çalışma sistemi ve çalışmaları hakkında birkaç önemli bilgiyi de sizlerin aracılığıyla kamuoyuyla paylaşmak istiyorum.

Kurtuba Akademi’nin hedef kitlesi özelde üniversite öğrencileri olmakla birlikte eğitim programlarımız okumayı seven ve kendini geliştirmeye açık her yaş gurubundan tüm hemşerilerimize açıktır.

4 kademeli bir eğitim modelini uygulayan Kurtuba Akademi’nin eğitim programlarına kurulduğu 2009 yılından itibaren yaklaşık bin 600 kişi katılmıştır.

Tüm bu eğitim aşamalarının finalinde ise ilkini bu hafta sonu gerçekleştireceğimiz Sempozyum çalışması ile öğrencilerimizi mezun ediyoruz.

2-3 Kasım 2013 tarihlerinde Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleşecek olan ve Türkiye’nin saygın üniversitelerinden lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin bildirilerinin de yer alacağı bu sempozyum şehrimiz ve bölgemiz için bir ilk olması nedeniyle bizim için bir gurur vesilesidir.

Şehrimizin kültür hayatına bir şeyler katabilmek, fikir dünyasını canlı tutabilmek adına giriştiğimiz bu çabaların Malatya’ya duyurulmasına gösterdiğiniz ilgiden dolayı hepinize yönetim kurulumuz adına teşekkür ederim.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 78
Bu Ay : 2622
Toplam : 2622

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom