Sporculara Moral Yemeği Verildi

Malatya’dan Guruplar Boks Şampiyonası’na katılacak olan sporculara moral yemeği verildi.

Sporculara Moral Yemeği Verildi Malatya Spor

Malatya’nın Akçadağ İlçesi Bahri beldesi Belediye Başkanı Ali Bektaş, 19-24 Kasım 2013 tarihleri arasın da Bayburt ilinde yapılacak olan Guruplar Boks Şampiyonası’nda Malatya’yı temsil edecek Turgut Özal Boks Kulübü sporcularına moral yemeği vererek başarılar diledi.

Bektaş, “Sporcularımız birbirinden değerli gençlerdir. İnanıyorum ki bu gençler Bayburt'taki şampiyonada en başarılı bir şekilde ilimizi ve kulüplerini temsil edeceklerdir. Gençlerimizi bu müsabakaya hazırlayan antrenörlerine, şahsım ve Malatya halkı olarak teşekkür ediyorum” dedi.

Turgut Özal Boks Kulübü Basın Sözcüsü Ahmet Bayduz ise “Turgut Özal Boks Kulübü olarak 2007'den beri faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Kulübümüz bir çok şampiyonalarda ilimizi, bölgemizi ve ülkemizi temsil ederek bu gururu ve onuru yaşattı camiamıza. Bu gururu ve onuru yaşatan tüm sporcularımıza teşekkür ederim. İnanıyorum ki bu şampiyonada da en iyi ve en güzel şekilde temsil edip yeni başarılara imza atacaklardır. Biz Turgut Özal Boks Kulübü Bayburt ilinde yapılacak olan Guruplar Boks Şampiyonası’na Malatya’yı en iyi şekilde temsil etmek için çaba göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 741
Bu Ay : 4185
Toplam : 4185

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom