MHP Bahramlaşma Töreni Düzenledi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya il teşkilatı, Kurban Bayramı dolayısıyla parti binasında bayramlaşma töreni düzenledi.

MHP Bahramlaşma Töreni Düzenledi Malatya Haber

MHP il teşkilatında düzenlenen bayramlaşma törenine; MHP İl Başkanı Arif Yıldız ve partililerin yanı sıra TSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, ESOB Başkanı Şevket Keskin ve TSO Meclis Başkanı Sami Payza da katıldı.
Bayramlaşma töreninde konuşan MHP Malatya İl Başkanı Arif Yıldız, “Bayramlar, milli birlik ve beraberliğin en iyi yaşandığı, tesis edildiği ve pekiştirildiği günlerdir. Şuanda da Malatya’da bunu görüyoruz. Sivil toplum örgütlerinin başkanları da bayramlaşma törenimize katıldı. Bu bayram, kardeşliğin de pekiştirildiğini gösteriyor. Maalesef bu ortamlara hasret günler yaşıyoruz. Ama Malatya’da çok güzel bir ortam var. Bunun Türkiye’ye de örnek teşkil etmesini diliyoruz” dedi.

Yıldız, MHP Malatya teşkilatının yerel seçim çalışmalarıyla ilgili yaptığı açıklamada ise şunları söyledi: “MHP Malatya il teşkilatı olarak kamuoyu yoklamaları yaptırıyoruz. Bu anketler neticesinde vatandaş kimi istiyorsa biz onu aday göstereceğiz. Belli olan birkaç ilçemiz var. Şuanda kamuoyu yoklamalarımız devam ediyor.”

TSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç ise, Malatyalılar ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramını tebrik ederek, “Kurban Bayramı yakınlaşma, kardeşlik duygularının en üst seviyede yaşandığı günlerdir. Ben özellikle Doğu Türkistan’da, Suriye’de ve dünyanın bütün bölgelerinde yaşayan Müslümanların bayramını kutluyorum. Özellikle bugünlerin ülkemizde de birlikteliğe, beraberliğe ve kardeşliğe katkı sunmasını diliyoruz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 570
Bu Ay : 1305
Toplam : 1305

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom