Malatya'da Bayramlaşma Töreni

Malatya’da resmi bayramlaşma töreni yapıldı.

Malatya'da Bayramlaşma Töreni Malatya Haber

Malatya Valiliği’nin organizasyonda Altın Kayısı Ramada Otel’de gerçekleştirilen bayramlaşma törenine; Vali Vasip Şahin, 2. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Burhanettin Aktı ve Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın yanı sıra milletvekilleri, siyasi partilerin temsilcileri, askeri ve mülki erkan ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Resmi bayramlaşma töreninde konuşan Vali Vasip Şahin, “İnşallah bayramlar bizleri birleştirdiği gibi bayramlar dışında da birlikte ve bir arada ve tek bir vücut halinde hareket edeceğimizi biliyoruz. Bu kararlılık Malatya’nın mayasında var. Bu birlik düşüncesi Malatya’yı Malatya yapan düşüncedir. Tüm hemşerilerimizin bayramlarını tebrik ediyorum” dedi.
Şahin, Malatyalıların Suriyelilere kucak açtığını ve bunun Türkiye’ye örnek olduğunu ifade ederek, “Malatya, hayırseverlerini, kadir cinaslığını göstermiştir. Bunu da tüm Türkiye’ye öğretmiştir. Bu bayramda da yine aynı şekilde Suriyeli kardeşlerimize kucak açtınız. Bu bayramı birlikte geçirmemiz ve aynı heyecanı birlikte yaşamamız sağlandı. Sizlere çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 248
Bu Ay : 7371
Toplam : 12120

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom