Malatyalı Özdemir Güreşte Dünya 3.sü

Malatyalı Güreş Antrenörü Hasan Özdemir, Bosna Hersek’te yapılan Dünya Veteranlar Güreş Şampiyonası’nda dünya 3’üncüsü oldu.

Malatyalı Özdemir Güreşte Dünya 3.sü Malatya Spor

Malatya Belediyesi Esenlik Kulübü Antrenörü Hasan Özdemir, Bosna Hersek'te yapılan Dünya Şampiyonası maçında ülkemizi temsil etti. Yaptığı 4 maçın 3'ünü kazanarak, dünya 3’üncülüğünü kazanan Hasan Özdemir, “Aktif sporculuk yaşantımdan sonra antrenörlük yapıyor olmam beni spor yapmaktan soğutmadı. Çalışmalarıma aynı disiplinle devam ettim. Son 3 yıldır Türkiye’de milli takım kadrosuna girip Dünya Şampiyonası’nda ülkemi temsil ediyorum. Son olarak da Dünya 3’üncülüğü unvanını kazandım, çok mutluyum.

Beni hazırlık döneminde yalnız bırakmayan öğrencilerime ve bütün Malatyalı hemşerilerime teşekkür ediyorum. Bu başarı Malatya’nın başarısıdır. Bu başarıyı şehrime ve şehrime hediye ediyorum. Çalışmalarımıza sporcularımız ile beraber devam edeceğiz. İnşallah imkanlar dahilinde Malatya güreşi eski dönemlerinde olduğu gibi parlak bir dönemlerine yeniden kavuşacak” dedi.

Milli Takımlar eski Antrenörü Hasan Özdemir, Malatya güreşinde saha içi ve saha dışı etkinlikleri ile birçok başarılara imza atmış; Yeşilyurt Karakucak güreşlerinde güreş ağalığını da geçtiğimiz seneler almıştı. Özdemir, aynı zamanda daha önce katılmış olduğu Dünya Şampiyonaları’nda iki defa dünya 5’incisi olmuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 568
Bu Ay : 6548
Toplam : 6548

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom