Fırsat Çekilişine 151 Bin Kişi Katıldı

Esenlik Süpermarket şubelerine yönelik başlatılan Ayağınızı Yerden Kesecek Fırsat kampanyası Malatya ayağının ilk etabına 151 bin kişi katıldı. Eski Belediye Binası yerinde yapılan çekilişte 4 adet Citroen Elysee otomobil ile birlikte 24 adet hediye dağıtıldı.

Fırsat Çekilişine 151 Bin Kişi Katıldı Malatya Ekonomi

Esenlik Süpermarket şubelerine yönelik başlatılan Ayağınızı Yerden Kesecek Fırsat kampanyası Malatya ayağının ilk etabına 151 bin kişi katıldı. Eski Belediye Binası yerinde yapılan çekilişte 4 adet Citroen Elysee otomobil ile birlikte 24 adet hediye dağıtıldı.

Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz; "2013 yılında gerçekleştireceğimiz kampanyada 15 adet otomobil ile birlikte 151 hediye müşterilerimize dağıtacağız. Esenlik önce kaliteyi esas alır sonra kaliteyi o kaliteyi en uygun, en ekonomik biçimde müşterisine sunmayı hedef alır. Elde etmiş olduğu küçük karı müşterileriyle paylaşmayı kendine hedef edinir ve paylaşırken de çok cömert davranır. Esenlik içinden çıkmış olduğu bu topraklara bir vefa duygusu beslemekte ve bu topraklarda yaşayanlarla bölüşmeyi sosyal bir sorumluluk olarak görüyor. Bu şekilde sizlerden aldığımız güç ile büyüyerek yolumuza devam ediyoruz" şeklinde konuştu.

"KAYISI ENTEGRE VE KİMYA FABRİKASI TÜRKİYE GENELİ ÜRETİM KAPASİTESİNE SAHİP OLACAKTIR"

Esenlik olarak her alanda atılım ve açılım yapıldığını dile getiren Boyraz; "Malatya'da kurulmuş bir istihdam alanı ve yeni bir faaliyet alanımız olan Kimya Fabrikası'nda kendi ürünlerimizi üretmeye devam ediyoruz.  Malatya Belediye Başkanımız Ahmet Çakır'ın talimatıyla iki yıl önce başlatmış olduğumuz Kayısı Entegre  Fabrikası yatırımı kararı aldık. Bu Malatya için önemli bir yatırım. İlk olarak bu kadar yüksek bir yatırımı kayısının sanayileşmesine yönelik olarak yapıyoruz. Kayısının ıskarta olan kısmını meyve suyuna dönüştürerek konsantre haline getirerek ekonomiye katkı sağlamayı hedefliyoruz. Fabrikada kayısının yanı sıra salçada üretilmiş olacak. İhalesini yapmış olduğumuz Kömür Tevzi alanına Esenlik güvencesi ile 184 konut ve 17 dükkan yapılacak. Artık Esenlik toplu konutta da bir marka olma yolunda" ifadelerini kullandı.

"ESENLİK SİZLERİN GÜVENİNE LAYIK OLMAYA ÇALIŞMAKTADIR"

Malatya Belediye Başkan Vekili Hasan Atay; " Esenlik 1990 yılında 12 marketle kurulmuş, bugün Malatya , Adıyaman ve Kahramanmaraş’ta süpermarket şube sayısını 32 ye çıkarmış, sizlerin teveccühü ve desteğiyle de bugünlere gelmiştir. Bununla beraber Beton Elemanları, konut sektöründeki başarıları ve kimya fabrikası en son da Malatya'nın prestij ürünü olan kayısı ile ilgili entegre tesisi organize sanayi bölgesinde 20 milyon TL bedelle yatırımı 100 dönüm arazi üzerinde yaparak bugün sizlerin güvenine layık olmaya çalışmıştır. Bugünkü çekilişlerde şanslı olanları tebrik ediyor kazasız belasız kullanmalarını diliyorum" dedi.

"ESENLİK TOPLUMUMUZA ÇOK GÜZEL HİZMETLER SUNMAKTADIR"

Hacı Bektaşı Veli Kültür Vakfı Başkanı Hasan Meşeli; " Belediyemizin büyük şehir olmasından dolayı duyduğum  onur ve mutluluğu burada bir kez daha belirtmek istiyorum. Malatya belediyemiz toplumumuza güzel hizmetler vermektedir.  23 yıldan beri Esenlik Şirketimizin Malatya’ya ticari, sınai katkıları çok büyüktür. Büyük Şehir Belediyemize Esenlik’ e başarılar diliyor, çekilişte hediye kazananları kutluyorum" ifadelerini kullandı.

"EHLİYET ALMAK İÇİN BANKADA BAŞVURU YAPARKEN KENDİSİNE OTOMOBİL ÇIKTI"

Çekiliş programında en dikkat çekici olay, o esnada Ziraat Bankası'nda ehliyet almak için başvuru yapan ve Malatya Belediyesi Başkan Vekili Hasan Atay'ın çekilişini yaptığı 041595 seri nolu kuponun sahibi  İsa Akça'ya otomobil çıkması oldu.

Çekiliş programına Malatya Belediye Başkan Vekili Hasan Atay, Hacı Bektaş-ı Veli Kültür Vakfı Başkanı Hasan Meşeli, SGK İl Müdürü Mustafa Yılmaz, Malatya İl Genel Meclis Üyesi Veysel Yaşar, MÜSİAD Malatya Şube Başkan Yardımcısı Mustafa Kaya, Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz, Genel Müdür Yardımcıları Münür Özpolat, A.Faik Yıldız, Mesut Bozkurt, Erhan Soylu ile birlikte birçok vatandaş katıldı.

Yapılan çekiliş sonucu hediye kazanan talihlilerin listesine http://www.esenlik.com.tr/?islem=hb&ID=4105&b=ilk-kampanyaya-151-bin-kisi-katildi.htmladreslerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 41
Bu Ay : 776
Toplam : 776

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom