Yeşilyurt için Kolları Sıvadı

Malatya 2. Organize Sanayi Bölgesi’nin mimarı olarak bilinen Mimar Vahap Erdem, Yeşilyurt için kolları sıvadı.

Yeşilyurt için Kolları Sıvadı Malatya Haber

AK Parti’de 21 Ekim’de başlayacak olan aday adaylığı müracaatları öncesi projelerini olgunlaştırmaya başlayan Erdem, kamuoyunun önüne ‘Yeşilyurt Yeşil Kalacak’ sloganından oluşan projeleriyle çıkmaya hazırlanıyor.
Yaklaşık 16 yıldan beri Malatya 2. Organize Sanayi Bölgesi’nin müdürlüğünü yapan, Malatya’nın yatırım almasında ve Organize Sanayi Bölgesi altyapısı çalışmalarında büyük emek harcayanlardan biri olarak bilinen Mimar Vahap Erdem, yerel seçimlerde Yeşilyurt’tan aday olacağı sinyallerini vermeye devam ediyor.

AK Parti’nin 21 Ekim 2013 tarihinden itibaren başlayacak aday adaylık müracaatları öncesi, başta sivil toplum örgütleri ve siyasi çevreler olmak üzere geniş bir kesimin görüşüne başvuran Erdem, projelerin ana temasını, insan ve çevre üzerine oluşturuyor.

Projelerini aday adaylığa başvurduktan kısa bir süre sonra kamuoyu ile paylaşacağı beklenen Erdem’in seçim çalışmalarına ‘Yeşilyurt Yeşil Kalacak’ ve ‘Malatya, 2023 vizyonunu Yeşilyurt ile yakalayacak’ sloganları ile hazırlıklara başladığı öğrenildi.

YEŞİLYURT VADİSİ MALATYA’YA YENİ BİR BOYUT KAZANDIRACAK

Yeşilyurt Belediyesi’nin Malatya’yı geleceğe taşıyacak önemli bir misyon merkezi olacağını belirten Erdem, “Yeşilyurt’tan başlayıp Beylerderesi’ni takip ederek Şahnahan’a uzanan vadinin Malatya’ya kazandırılması noktasında ‘Yeşilyurt Vadisi’ adını taşıyan Yaşam ve Çevre Projesi üzerinde çalışıyoruz. Malatya’yı geleceğe taşıyacak birçok değeri var. Bu değerlerden biri de Yeşilyurt Vadisi’dir. Bununla alakalı çok özel çalışmalarımızı, süreç başladıktan sonra kamuoyuyla paylaşacağız. Bu proje Malatya’ya yeni bir boyut kazandıracaktır” dedi.

HER KESİMİN FİKRİNİ ALIYORUM

Halen 2 OSB Bölge Müdürlüğü’nü görevini yürüten Vahap Erdem, kentin sivil toplum örgütleri, siyasi çevreler ve iş dünyası ile görüş alışverişinde bulunuyor. 21 Ekim’de başlayacak adaylık sürecine geniş bir kesimin desteği ve onayı ile AK Parti’den aday adaylığını açıklaması beklenen Erdem, “Bu süreçte biz farklı kesimlerin görüşüne başvuruyoruz. Sonuçta üniversite tahsilimiz ve askerlik görevimiz dışında tüm yaşamımız Malatya’da geçti. Bu şehrin tüm kaygıları bizim kaygımız oldu. Bu sürece hazırlanırken, Bu kenti vizyonuna uygun imar etme adına tüm kesimin görüşlerini alıyorum. Bu görüşler doğrultusunda bu kentin her kesimine hitap edecek projelerimizi olgunlaştırıyoruz” ifadesini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 279
Bu Ay : 1014
Toplam : 1014

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom