MHP Heyetinden Doğanşehir'e Ziyaret

MHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Duran Bulut ve il yöneticilerinden oluşan MHP Heyeti, ilçedeki resmi kurum ve sivil kuruluşları ile esnaflara ziyarette bulundular.

MHP Heyetinden Doğanşehir'e Ziyaret Malatya İlçe

Doğanşehir’i ziyaret eden MHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Duran Bulut, Malatya il yönetimi ve Doğanşehir ilçe yönetimi, ilk olarak Kaymakam Mehmet Soğukpınar’ı ziyaret ederek, bir süre görüştüler. MHP heyeti Doğanşehir Emniyet Amirliği’ni de ziyaret etti. Heyet daha sonra, Doğanşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmet Bayram ile Doğanşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Rıfat Topal’ı da ziyaret ederek görüştü. Ahmet Duran Bulut, şunları söyledi.

“Hükümet Malatya’da Kürecik’te yaptığı radarı niye yaptı biliyor musunuz? Amerika İran’ı vuracak ve İran’da ilk hedef olarak Malatya’yı vuracak Malatya’da yaşayan insanlar kendi geleceğini ve geçmişinin korumak zorundadır. Ancak bu konuda Malatya’nın gıkı çıkmıyor. Dünyanın herhangi bir ülkesinde böyle bir şey olsa ayağa kalkar madem kuracaksınız kurun Diyarbakır’a, maçanız yemez değil m? Çünkü müttefikiniz PKK izin vermez. 11 sene önce sıfır terörle iktidara geldi. Şimdi neredeyiz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 495
Bu Ay : 2024
Toplam : 2024

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom