Türkoğlu'ndan Darende'ye Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Osmaniye Milletvekili Hasan Hüseyin Türkoğlu, Malatya’nın Darende ilçesini ziyaret etti.

Türkoğlu'ndan Darende'ye Ziyaret Malatya Haber

Partisinin ‘Malatya çalışması’ programı kapsamında ziyarette bulunan Milletvekili Türkoğlu, MHP Darende İlçe Başkanlığı’nda parti yöneticileri ile toplantı yaptı.

Partililerle sohbet eden Türkoğlu, “Darende maalesef ekonomik, sosyal şartlar nedeniyle göç veren bir ilçe. Darende için maalesef olan bu göç biz Osmaniyeliler için sevindirici. Çünkü Darendeliler bugün Osmaniye’de özellikle ticarette güzel yerlerdedir. Osmaniye ile Darende arasında bir muhabbet bağı var, bir dostluk köprüsü var” dedi.
Türkoğlu şunları söyledi:

“Bizler MHP’nin neferleriyiz. Türkiye’de artık herkesin görmesi gereken bir şey var; siyaset artık normal şartlarda ve normal bir zeminde yapılmıyor. Türkiye’de artık sadece tarım politikaları, ekonomi politikaları, sosyal politikalar tartışılmıyor. Türkiye’de tartışılan şey devletin bekası, milletin birliği, vatan toprağının bütünlüğü tartışılıyor. Artık başkent Ankara mı olacak, başka bir yer mi sorusu soruluyor. Artık Türk Bayrağı’nın yanında başka bir bayrak mı olacak, Türkçenin yanında başka dil olacak mı, bu tartışılıyor. Dolayısıyla bunların tartışıldığı bir atmosferde siyasetin normal olduğunu söylemek mümkün değil. Çünkü bizim Anadolu coğrafyası üstünde Türk-İslam kimliğimizle yaşamamızdan rahatsız olanların politikaları artık bu saydığımız kavramları tartışmaya açmışlar ve bizi bu coğrafyadan bin yıl önce geldiğimiz topraklara göndermek istemektedirler. Günümüzde haçlı seferlerinin yeni modelleri piyasaya sürülmüştür. Terörle mücadelede terör örgütüne teslim olmuş bir Türkiye vardır.”

Ziyarette MHP Darende İlçe Başkanı Hasan Şentürk, ilçede yapılan çalışmalar ve yerel seçimde yapacakları çalışmalar hakkında Milletvekili Türkoğlu’na bilgi verdi.

Ziyaret esnasında MHP’de yerel seçimde aday olmak isteyenlerin bazı dilekçelerini Türkoğlu’nun yanında teslim edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 175
Bu Ay : 910
Toplam : 910

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom