MÜSİAD'dan Malatya Eğitim Vakfına Ziyaret

Malatya Eğitim Vakfı’nı ziyaret eden Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin, “Eğitimi olmayan bir ülke, gelişmişlik seviyesine ulaşamaz” dedi.

MÜSİAD'dan Malatya Eğitim Vakfına Ziyaret Malatya Haber

Beraberinde ki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Malatya Eğitim Vakfı (MEV) Malatya Şubesi’ni ziyaret eden MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin, MÜSİAD’ın hazırladığı ‘Araştırma raporları’ isimli kitabı MEV Malatya Şube Başkanı Necdet Narin’e hediye etti. Ziyarette konuşan Malatya Şube Başkanı Necdet Narin, vakfı çalışmaları hakkında bilgi vererek, vakıf olarak Malatyalı üniversite öğrencilerine iş adamları vasıtasıyla burs verdiklerini söyledi. Narin, MEV’in üniversite öğrencilerine bursuna iş adamlarından katkı istedi.

MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin ise, 1990 yılında kurulan MÜSİAD’ın sürekli araştırmalar yaparak raporlar hazırlayıp, bunu başta hükümet olmak üzere ilgili ve yetkililere sunduğunu bildirdi. Son olarak araştırma raporları isimli kitabını hazırlandığını ifade eden başkan Balin, eğitim ve ekonominin önemine değinerek, “Eğitimi olmayan bir ülke, gelişmişlik seviyesine ulaşamaz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 11
Bu Ay : 11
Toplam : 11

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom