MÜSİAD'dan Şavata'ya Ziyaret

“Türkiye ve dünyada, barışın ve güvenin olduğu yerde yatırım oluyor. Türkiye’deki güven ve barış ortamının devam etmesini arzu ediyoruz”

MÜSİAD'dan Şavata'ya Ziyaret Malatya Haber

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin, “Türkiye ve dünyada, barışın ve güvenin olduğu yerde yatırım oluyor. Türkiye’deki güven ve barış ortamının devam etmesini arzu ediyoruz” dedi.
Beraberinde dernek Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genç MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Enis Aydoğan ile birlikte İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata’yı ziyaret eden MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin, Şavata’ya, MÜSİAD’ın hazırladığı, ‘Araştırma Raporları’ kitabını hediye etti.

Ziyarette konuşan MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin, “Türkiye ve dünyanın en çok ihtiyaç duyduğu güven ortamı konusunda genel merkezimiz tarafından araştırma raporu hazırlandı. Türkiye ve dünyada, barışın ve güvenin olduğu yerde yatırım oluyor. Türkiye’deki güven ve barış ortamının devam etmesini arzu ediyoruz” diye konuştu.
Balin, MÜSİAD olarak yaptıkları çalışmalar hakkında da bilgi aktardı.

İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata ise MÜSİAD’ın raporlar hazırlamasının önemli olduğunu belirterek, “Malatya’da ne eksik diyorlardı. Ben, iki şey eksik diyorum. Biri güven biri ise sevgidir. Ben iktisat mezunuyum. Siyasette ve dostluklarda güven önemlidir. Bunu sevgi ile birleştirirseniz başarılı olursunuz. Bilindiği gibi Malatya’mız Mart yerel seçimleri ile büyük şehir oluyor. Gayretli olan kardeşlerimizin görevlendirilmesini ümit ediyoruz.

Görevlendirildiklerinden sonra ise yeni formatlarla iyi hizmetler yapacaklarına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 95
Bu Ay : 1663
Toplam : 1663

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom