Vali, Horata'da İncelemelerde Bulundu

Malatya Valisi Vasip Şahin, Horata mesire yerinde incelemelerde bulunarak, piknik yapan vatandaşlar ve işletme sahibi ile görüştü.

Vali, Horata'da İncelemelerde Bulundu Malatya Haber

Vali Şahin, Konak Mahallesi’nde bulunan Horata mesire alanında piknik yapan vatandaşlarla görüşerek sohbet etti. Vatandaşlar, Beydağı’nın eteklerinden çıkan Horata suyunun çevresinde yer alan ve Malatya halkının daha önceleri de durgun, temiz ve soğuk suların aktığı bu mesire alanında dinlendiğini, ancak bu gün bu suyun çok azaldığını ve mesire alanının su sorununun çözümlenerek yeniden düzenlenmesini istedi.

Vali Şahin, mesire alanını gezerek işletme sahibinden bilgiler aldı. Şahin, mesire alanının su sorunun çözülmesi, mesire alanında günün şartlarına uygun düzenlemeler yapılması, engelli vatandaşlara uygun alanların olması ile temizlik konusunda titizlik gösterilmesi gerektiğini belirtti.

Konak Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla görüşen Vali Şahin, mahalle kahvehanesini de ziyaret ederek, mahalle sakinleri ile acılı ayran içip sorun ve taleplerini dinledi.

Vali Şahin, vatandaşların özellikle yol ve toplu ulaşım aracı konusundaki taleplerini ilgili birimlere ileteceğini söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 943
Bu Ay : 2511
Toplam : 2511

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom