Fuara Katılan Temsilcilere İftar Verildi

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından, 24. Dini Yayınlar ve Kitap Fuarına katılan firmaların temsilcilerine iftar yemeği verildi.

Fuara Katılan Temsilcilere İftar Verildi Malatya Haber

Fuar çadırının önündeki meydanda verilen iftar yemeğine Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, fuarcılık çalışanları, 24. Dini Yayınlar ve Kitap Fuarına katılan firmaların temsilcileri ile Uluslar Arası Türk Kültürü Teşkilatı (TÜRKSOY) Temsilcisi Ahat Salihov ve Aspuzu’da Ramazan Gecelerinde konser veren Uluslar Arası Türk Kültürü Teşkilatı sanatçıları katıldı.

İftar sonrası gazetecilere açıklamada bulunan Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, “24. Dini Yayınlar ve Kitap Fuarına katılan firma temsilcisi arkadaşlarımızla iftarda bir araya geldik. Ben fuara katılan kitap evi ve firma temsilcilerine teşekkür ediyorum. 24. Dini Yayınlar ve Kitap Fuarı, Malatya halkının çok yoğun ilgisi altında devam ediyor. Ben bu anlamda bütün Malatyalıları fuara davet ediyorum. Fuarımızın ilerleyen günlerde daha yoğun bir ziyaretçi akınına uğrayacağını tahmin ediyorum” dedi.

İftar yemeğine katılan Uluslar Arası Türk Kültürü Teşkilatı (TÜRKSOY) Temsilcisi Ahat Salihov ise, “Malatya’ya ilk defa geliyoruz. Burada çok güzel bir konser verdik ve birkaç gündür de gezme imkanı bulduk. Malatyalılara bize karşı gösterdikleri misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 747
Bu Ay : 8806
Toplam : 8806

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom