Bir Yılda Bitirilmek İsteniyor

Yeni Nikah Sarayımızın içinde bin 300 metrekarelik çok amaçlı büyük bir salon, 2 tane normal büyüklükte nikah kıyma salonları, gelin odası, bekleme odası, kafeteryalar, iş yerleri olan bir proje.

Bir Yılda Bitirilmek İsteniyor Malatya Kültür-Sanat

Temeli geçtiğimiz aylarda Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun katılımıyla atılan Nikah Sarayı’nın inşaatının hızla devam ettiği bildirildi. Nikah Sarayı’nın, 2014 yılı yaz mevsiminde hizmete açılmasının planlandığı belirtildi.

Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Çilesiz Mahallesi Fahri Kayahan Bulvarı üzerinde yapımı devam eden Nikah Sarayı’nda, teravih namazı sonrası incelemelerde bulunup, yetkililerden bilgi aldı.

Malatya’nın yeni Nikah Sarayı projesine ihtiyacı olduğunu belirten Belediye Başkanı Çakır, mevcut nikah sarayının 400 metrekare alan üzerine kurulduğunu ve yetersiz kaldığını söyledi.

Yeni Nikah Sarayı’nın 30 dönümlük bir alan üzerine yapıldığını aktaran Başkan Çakır, “Yeni Nikah Sarayımızın içinde bin 300 metrekarelik çok amaçlı büyük bir salon, 2 tane normal büyüklükte nikah kıyma salonları, gelin odası, bekleme odası, kafeteryalar, iş yerleri olan büyük bir projeyi hayata geçiriyoruz. İki ay içinde kaba inşaatını bitirmeyi planlıyoruz.

Hedefimiz Nikah Sarayımızı önümüzdeki yaz hemşerilerimizin hizmetine açmak. Çalışmalarımız Ramazan ayında aksamadı, arkadaşlarımız geceli gündüzlü çalışıyorlar” ifadelerini kullandı.

Gece çalışan işçilerle bir süre sohbet eden Başkan Çakır, işçilere tatlı ikram etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 371
Bu Ay : 5565
Toplam : 5565

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom