AK Partililerden Zİyaret

Mustafa Şahin “Defalarca darbeye teşebbüs etmelerine rağmen halkın vermiş olduğu yetkiyi kendi namusu bilip, onlara aslanlar gibi sahip çıkan bir Başbakan'ımız ve ekibi var olduğu sürece muktedir olan bir iktidarı alaşağı edemeyecekler” dedi.

AK Partililerden Zİyaret Malatya Haber

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Ramazan ayı programları çerçevesinde ziyaretlerine yoğun bir şekilde devam ediyor. Gündüz sivil toplum kuruluşlarını ziyaret edip görüş ve önerilerini dinleyen Milletvekili Mustafa Şahin, iftar sonrası ise her akşam bir mahallede vatandaşlarla bir araya gelip sorunlarını dinliyor.

Ramazan programları kapsamında teravih namazı sonrası merkeze bağlı Yaka Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Mustafa Şahin, burada yaptığı konuşmada, “Meclise gitmiş olduğumuz şu son günde torba yasayla 80'den fazla kanunu yeni baştan şekillendirdik.24.dönem 3.yasama döneminde 40'tan fazla kanun maddesini değişik alanlarda yeni baştan resetlemişiz. Bunları niye yaptık? Çünkü artık o gömlek insanlarımıza dar gelmeye başladı. Onu o bedene uydurmak zorundasınız.1920'li yıllarda Cumhuriyetin o çocukluk dönemlerindeki yasalarla devam etmeye çalışmışız. Çocuk doğar, büyür, gelişir, olgunluk evresini geçirir. Cumhuriyet çocukluk dönemi yaşamış. Bu CHP'nin, statükodan yana olan insanların bize en büyük handikaplarından biri olmuştur” ifadelerini kullandı.

Milletvekili Şahin, AK Parti hükümetinin birçok kez darbe girişimiyle düşürülmeye çalışıldığını kaydederek, “Bugün artık defalarca darbeye teşebbüs etmelerine rağmen bu ülkede halkın vermiş olduğu yetkiyi kendi namusu bilip onlara aslanlar gibi sahip çıkan bir Başbakan'ımız ve ekibi var olduğu sürece bundan böyle inşallah bu bahtı karalar hiç bir zaman için bu ülkede bir daha muktedir olan bir iktidarı alaşağı edemeyecekler. Onlar ne derlerse desinler,ne yaparlarsa yapsınlar biz yürümeye koşmaya bu kervanı koşturmaya devam edeceğiz.bizler bu ülkede onurlu,şahsiyetli birer insan olarak yaşayacağız” diye konuştu.
Milletvekili Mustafa Şahin, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Mera, yaylak ve kışlakların geçici yerleşim yeri olarak uygun görülen kısımları, valilikçe bu amaçla kurulacak komisyon tarafından tespit edilecek. Bu yerlerin ot bedeli alınmaksızın tahsis amacı değiştirilerek tapuda Hazine adına tescilleri yapılacak. Bu taşınmazlardan kamu hizmetleri için gerekli olanların dışındakiler, talep sahiplerine bedeli karşılığında 29 yıla kadar tahsis edilecek. Bu yerlerde yapılacak yapılar kat adeti ikiyi, yapı inşaat alanı 200 metrekareyi geçemeyecek.”

Toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkci ise halka rağmen bir şey yapmıyoruz. Başbakanımızı niye millet seviyor. Halka rağmen bir şey yapmadığı için seviyor. Başbakanımız kime dayanıyor? Halka dayanıyor. Dünyaya meydan okunuyorsa, Türkiye'de birtakım güç odaklarına meydan okuyorsa tek dayandığı bir şey var, halktır” şeklinde konuştu.

“Biz sokak hareketleriyle iktidara gelmedik” diyen Tüfenkci, şunları söyledi:
“Biz medyanın desteğiyle iktidara gelmedik. Biz sermayenin desteğiyle iktidara gelmedik. Biz holdinglerin desteğiyle iktidara gelmedik. Kiminle savaşa savaşa mücadele ede ede geldik. Bunlarla savaşa savaşa, mücadele ede ede bir yerlere geldik. Kimin desteğiyle geldik. Sizlerin oyu ve duasıyla. Neye dayanıyoruz biz? İki şeye dayanıyoruz. Bir halka bir de Hakka dayanıyoruz. Dolayısıyla AK Parti’yi desteklediğiniz müddetçe Allah'ın izniyle bu sorunların çözüleceğine inanıyorum.”

Milletvekili Şahin'e, Malatya Belediye Başkan yardımcısı Ertan Mumcu, AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkci, Merkez İlçe Başkanı Osman Güder, İl Başkan Yardımcısı Turan Canpolat, Merkez İlçe Başkan Yardımcıları Ayhan Baran, Ali Polatbaş, İl Genel Meclis Üyeleri Mehmet Ali Doğan, Hacı Bayram Özbay, İl Yönetim Kurulu Üyesi Abuzer Karakaya ve partililer eşlik etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 468
Bu Ay : 4168
Toplam : 4168

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom