Sahte Şeyh Tutuklu Yargılandı

Malatya’da 1998 yılında kendisini şeyh olarak tanıtıp çok sayıda mürit topladıktan sonra genç kız ve çocuklara yönelik cinsel istismar ve tehdit suçlarından tutuklanarak yargılanan Ramazan D., yıllar sonra başka bir suç nedeniyle tutuklu yargılanıyor.

Sahte Şeyh Tutuklu Yargılandı Malatya Asayiş

Çorum’da tanıştığı H.K. isimli kadını evlenme vaadiyle Malatya’ya davet ederek Bostanbaşı beldesindeki evinde "cinsel istismarda bulunduğu" ve "650 lirasını gasp ettiği" iddiasıyla Malatya 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıkan Ramazan D., hakkındaki suçlamaları kabul etmedi. Zanlı, “Beni arayıp kadrosunun bulunmadığını söyleyerek kendisi için dua etmemi istedi. Benim elimdeki M harfini bildiğini söyledi.

Bana mesaj atarak, ‘Ben seninle evlenmek istiyorum” dedi. Bana fotoğraflarını attı. Kendisi Çorum’dan otobüsle geldi. Evime götürdüm ancak kendisine yaklaşmadım. 1998 yılında Malatya Devlet Hastanesi’nde verilmiş iktidarsız olduğuma dair raporum bulunuyor” diye konuştu.

Mahkeme heyeti dosyadaki eksikliklerin giderilmesi için duruşmayı ileri bir tarihe ertelerken, sanığın tutukluluk halinin devamına karar verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 262
Bu Ay : 780
Toplam : 780

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom