Sri Lanka Büyükelçisinden Ziyaret

Sri Lanka’nın Ankara Büyükelçisi Bharathi Davina Wijeratne, Malatya Belediyesi Kültür Anonim Şirketi Genel Müdürü Murat Nalçacı’yı ziyaret etti.

Sri Lanka Büyükelçisinden Ziyaret Malatya Haber

Nalçacı ile bir süre görüşen Wijeratne, Malatya'nın kültürel açıdan çok önemli çalışmalarının olduğunu belirterek, “Malatya’nın kültürel tanıtımı ile ilgili kısa bir araştırma yaptık. Birkaç yıl içinde Malatya çok büyük tanıtım organizasyonları yapılıyor. Biz de bu vesile ile Malatya’ya gelerek Sayın Nalçacı’yı ziyaret etmek istedik. Özellikle Kayısı Festivali konusunda geniş bir bilgi almak istiyoruz. Bizleri güler yüzle karşılayan Sayın Nalçacı’ya teşekkür ediyorum” dedi.

Malatya Belediyesi Kültür Anonim Şirketi Genel Müdürü Murat Nalçacı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sri Lanka’nın Ankara Büyükelçisi Bharathi Davina Wijeratne’yi ağırlamaktan onur duyduk. 3 ile 7 Temmuz 2013 tarihleri arasında yapacağımız Kayısı Festivali ile ilgili görüş alış-verişinde bulunuyoruz. Yapılacak etkinlikler ile ilgili gerekli çalışmalarımızı tamamlamış durumdayız” ifadelerini kullandı.

Ziyaret sonrası Sri Lanka’nın Ankara Büyükelçisi Bharathi Davina Wijeratne, Malatya Belediyesi Kültür Anonim Şirketi Genel Müdürü Murat Nalçacı ile birlikte esnafı ziyaret etti. Esnaf ziyaretinde ilgisini çeken yünlerden kendisine yastık yaptıran Wijeratne, Malatya’nın çok güzel ve renkli bir şehir olduğunu söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 382
Bu Ay : 900
Toplam : 900

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom