Yeşilyurt Kiraz Şenliği'ne Hazır

Malatya’nın Yeşilyurt İlçesi’nde geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 22-23 Haziran günlerinde düzenlenecek olan 19. Kiraz, Kültür ve Spor Şenliği kapsamında yapılacak toplu sünnet ve nikaha başvuru istendi.

Yeşilyurt Kiraz Şenliği'ne Hazır Malatya Kültür-Sanat

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Kavuk, Kaymakamlık, Belediye ve İstanbul’daki Yeşilyurtlular Derneği işbirliği ile önümüzdeki hafta sonunda düzenlenecek olan 19. Kiraz, Kültür ve Spor Şenliği kapsamında yapılacak toplu sünnetin 23 Haziran Pazar günü saat 11:00’da, toplu nikah törenin ise saat 12:00’da ilçedeki Ahmet Atılgan Parkı’nda düzenleneceğini bildirdi.

Sünnet için 80 civarında başvuru olduğunu söyleyen Kavuk, Kiraz, Kültür ve Spor Şenliği’nin yapılacağı 22 Haziran Cumartesi günü olan ilk gün akşamı Bülent Serttaş, Özlem Büyük, Sena Altuntop ve Abdullah Eymen isimli sanatçıların katılacağı bir konserin yapılacağı bilgisini verdi. Kavuk, “İkinci günü ise Beraat Kandili’ne denk gelmesi nedeniyle, 23 Haziran Pazar günü saat 20:00’da mevlit, tasavvuf musikisi ile semazen gösterisi gerçekleştirilecek” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom