Mobilya Üreticileri Bir Araya Geldi

Malatya’da mobilya üreticileri tanışma toplantısında bir araya geldi.

Mobilya Üreticileri Bir Araya Geldi Malatya Haber

Malatya’da mobilya üzerine faaliyet gösteren üreticiler, Bakış Kapak ile Kavuklar Orman Ürünleri tarafından ortaklaşa organize edilen yemekte bir araya geldi.

Sidelya Park'ta düzenlenen tanışma toplantısında konuşan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Kavuk, mobilya sektörünün emek yoğun bir iş olduğunu kaydetti.

Kavuk, mobilyanın insanların günlük yaşamlarında önemli bir yere sahip olduğunu belirterek, “Mobilya, hepimizin evinde bulunan ve hanımların daha çok kullandığı, evimizi süsleyen, el emeğiyle yapılmış bir nesnedir. Şimdi biraz fabrikasyon hale geldi. Fabrikasyon hale gelse de, el emeği işçiliği önde geliyor. Bugün Malatya’da bu tür tesisler çok fazla oluşmadı. Oluşması için gelecekte gerekli çalışmaların yapılacağı kanaatindeyim” dedi.
Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi (ESKKK) Başkanı Ali Evren ise, mobilya üreticilerine tavsiyelerde bulundu.

Mobilya sektöründe yer alan üreticilerin teknolojiyi yakından takip etmeleri gerektiğini vurgulayan Evren, “Mobilyacı kardeşlerimize her zaman çağrı yapıyoruz. Teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip edin. İnşallah yapılacak çalışmalarla mobilya sektörü daha da ileri seviyelere ulaşacaktır” diye konuştu.

Malatya Mobilyacılar Esnafı Odası Başkanı Şeyho İlbeği ise, mobilyanın sosyal yaşamın vazgeçilmez bir parçası olduğunu belirterek, mobilyadan yeteri kadar nasiplenilmediğini dile getirdi.

Kavuklar Orman Ürünleri İmtiyaz Sahibi Mahmut Kavuk da, mobilya üreticileriyle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, herkese katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Etkinlikte daha sonra mobilya sektöründeki yenilikler ve gelişmeler hakkında mobilya üreticilerine bilgiler verildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 856
Bu Ay : 3340
Toplam : 3340

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom