Yeni Hastane Sonbaharda Hizmette

Malatya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Şükrü Özdemir, “Fizik ve Tedavi ile Kadın Doğum ve Çocuk Hastaneleri hizmete açılıncaya kadar, Devlet Hastanesi Beydağı Kampüsü’nde, Fizik ve Tedavi ile Kadın Doğum ve Çocuk hizmetleri devam edecek” dedi.

Yeni Hastane Sonbaharda Hizmette Malatya Yaşam-Sağlık

Muğla Malatyalılar Derneği Başkanı Nüvit Ateş, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Şükrü Özdemir’i ziyaret etti. Ziyarette basın mensuplarının hastanelerin durumuyla ilgili sorusunu cevaplandıran Özdemir, “Bilindiği gibi Şeker arazisi üzerine yapılan yeni Devlet Hastanesi en geç sonbaharda hizmete açılacak.

Ayrıca, bu hastane yanına iki hastane daha yapılacak. 150 yataklı Fizik ve Tedavi Hastanesi ile 300 yataklı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, yeni hastane yapılacak. Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi ise proje aşamasındadır. Fizik ve Tedavi Hastanesi’nin ihalesi tamamlandı. Yer göstermesi yapılacak. Fizik ve Tedavi ile Kadın Doğum ve Çocuk Hastaneleri hizmete açılıncaya kadar, Devlet Hastanesi Beydağı Kampüsü’nde, Fizik ve Tedavi ile Kadın Doğum ve Çocuk hizmetleri devam edecek. Acil, servis ve ameliyathaneleri de burada yapılacaktır” şeklinde konuştu.

Muğla Malatyalılar Derneği Başkanı Nüvit Ateş ise, “Malatya ile Muğla arasında adeta mekik dokumam ve yoğun programlarım nedeniyle Sayın Şükrü Özdemir’e gecikmeli de olsa ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdim. Malatya’yı hayırlı hizmetler yapmalarını temenni ederim” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 889
Bu Ay : 3373
Toplam : 3373

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom