Vali Şahin'den Deligöz'e Ziyaret

Malatya Valisi Vasip Şahin, Beydağı Tabiat Parkı ‘nın bir an önce halkın kullanımına kazandırılması yönünde çalışmaların hızlandırılması gerektiğini bildirdi.

Vali Şahin'den Deligöz'e Ziyaret Malatya Siyaset

Vali Vasip Şahin, Orman ve Su işleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü'ne bağlı 15. Malatya Bölge Müdürlüğü’nün İnderesi mevkiinde bulunan İdare binasında yeni göreve atanan Bölge Müdürü Ayhan Deligöz’ü makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Vali Şahin, yeni idare binası ve tescil aşamasında bulunan 96 hektar alana kurulması düşünülen Beydağı Tabiat Parkı’nda incelemelerde bulunarak yapılması düşünülen Beydağı Tabiat Parkı hakkında bilgiler aldı. 

Vali Şahin konuşmasında, bu alanın bir an önce halkın kullanımına kazandırılması yönünde çalışmaların hızlandırılması gerektiğini vurgulayarak, bu amaca yönelik çalışmalarda Malatya Valiliği’nin gerekli katkıları sağlayacağını söyledi.

Bölge Müdürü Deligöz ise, Malatya’nın doğa turizmi açısında zengin bir alt yapıya sahip olduğunu, bunların değerlendirilmesi gerektiğini vurgulayarak, Turgut Özal Tabiat Parkı’ndan sonra Beydağı Tabiat Parkı’nın kurulması ile Malatya’nın 2 tabiat parkına sahip olacağını bildirdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 701
Bu Ay : 4258
Toplam : 4258

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom