Başarılı Güreşçiler Ödüllendirildi

Malatya’dan şampiyonaya gidip başarılı dönen güreşçilerin ödüllendirileceği bildirildi.

Başarılı Güreşçiler Ödüllendirildi Malatya Spor

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre, Türkiye Güreş Federasyonun 2013 yılı faaliyet programında yer alan, 10 - 12 Mayıs 2013 tarihleri arasında Osmaniye ilinde düzenlenen Greko - Romen 11 - 13 yaş minikler güreş grup müsabakalarında ilimiz sporcuları dereceler ile döndü.

Toplam 14 İlden, 33 Spor Kulübü adına katılan 186 sporcu ve Güreş Eğitim Merkezlerinin de bulunduğu şampiyonada 26 kilogramda Emrah Demir ikinci, 32 kilogramda Mert Can Özyavuz birinci, 53 kilogramda Talha Uğur üçüncü, 66 kilogramda Mehmet Koşar ikinci, 75 kilogramda Miraç Yoldaş üçüncü oldu.

Aynı tarihler arasında Gaziantep ilinde düzenlenen 14 - 15 yaş minikler serbest güreş grup müsabakasında ise 32 kilogramda Fikret Ok üçüncü, 53 kilogramda Erdal Doğan üçüncü, 59 kilogramda Fatih Toy’un üçüncü oldu.

Açıklamada, “Ayrıca dereceye giren sporcularımız 08-12 Haziran 2013 tarihleri arasında Aksaray ve Kahramanmaraş illerinde düzenlenen Minikler Türkiye Güreş Şampiyonasına katılma hakkı kazandılar. Grup müsabakalarında dereceye giren ilimiz Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü sporcuları ve antrenörleri Mehmet Güzel, Serdar Özdemir, Ahmet Durmaz ve Ahmet Özdemir tebrik eder başarılarının devamını dileriz” denildi.
Malatya’dan şampiyonaya gidip başarılı dönen güreşçilerin de ödüllendirileceği bildirildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 490
Bu Ay : 1225
Toplam : 1225

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom