Hanımeli Kermesi Açıldı

Malatya’da muhtaçlar yararına kermes açıldı. Mustafa Şahin "yardım kuruluşları ihtiyaç bölgelerine tırlarla malzeme gönderdiler. Allah razı olsun diyoruz” dedi.

Hanımeli Kermesi Açıldı Malatya İlçe

Belediye binası yanında Hanımeli Derneği tarafından açılan gıda ve giyecek ile el işi Kermesinin açılışını AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin gerçekleştirdi.

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Hakan Kahtalı ile MAZLUMDER Malatya Şube Başkanı Kadir Yılmaz ile Hanımeli Derneği yöneticilerinin açılışa katıldığı Kermesin cumartesi akşamına kadar devam edeceği bildirildi.

Kur’an-ı Kerim okunmasıyla başlayan programda konuşan AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, sivil toplum örgütlerinin sosyal barışın sağlanması için önemli görevler ifa ettiklerini söyleyerek, “Özellikle ülkemiz haricinde ülke dışındaki ihtiyaç sahipleri için de çeşitli yardımlar ve organizeler yapıyorlar. Bu ve bu gibi derneklerimiz Suriye’de ihtiyaç sahipleri için de birçok organizeler yaptılar. Tırlarla malzemeler gönderdiler. Allah razı olsun diyoruz” dedi.

Hanımeli Derneği Yöneticisi ve Kermes Komisyonu Başkanı Hatice Yılmaz ise, derneğin faaliyetlerinden kısaca söz ederek, ihtiyaç sahiplerine yardım için Kermes düzenlediklerini söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 882
Bu Ay : 8028
Toplam : 8028

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom