Gastroenteroloji Sempozyumu

Prof.Dr. Ömer Öztemiz, “Bölge kötü bir savaştan kurtulduğu, birlik ve beraberliğimizi arttırdığımız takdirde, Malatya, Gaziantep, Van, Kahramanmaraş’ın orta doğunun çekim merkezi olacağını düşünüyorum “dedi.

Gastroenteroloji Sempozyumu Malatya Haber

Ramada Altın Kayısı Oteli’nde, Malatya İnönü Üniversitesi tarafından organize edilen 11.Doğu ve Güneydoğu Anadolu Gastroenteroloji Sempozyumunun açış konuşmasını yapan Gastroenteroloji Derneği 2. Başkanı Prof.Dr. Ömer Öztemiz, “İleride bu bölgenin çok önem taşıyacağını ifade ediyorum. Malatya’nın yaptığı karaciğer nakillerini izliyorum. Gaziantep’in yaptığı atılımları görüyorum. Van’daki arkadaşımızın çok samimi çalışmalarını görüyorum. Van’a büyük bir güç ve ümit veriyor. Ki bu bölge kötü bir savaştan kurtulduğu, birlik ve beraberliğimizi arttırdığımız takdirde, Malatya, Gaziantep, Van, Kahramanmaraş’ın orta doğunun çekim merkezi olacağını düşünüyorum. Bununla ilgili bizlerin de projeler yapması gerektiğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Prof.Dr. Abdulkadir Dökmeci ise, ”Birçok merkez Gastroenteroloji alanında gelişiyor. Gaziantep’teki çalışmalar, Erzurum’da mide kanseri ile ilgili çalışmalar, Malatya karaciğer nakli merkezi haline geldi. Bütün bu gelişmelere Doğu ve Güneydoğu Anadolu Gastroenteroloji Sempozyumlarının katkısı olduğuna inanıyorum”dedi.
İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim Üyesi Prof.Dr. Murat Aladağ da, 11.Doğu ve Güneydoğu Anadolu Gastroenteroloji Sempozyumu’nun iki gün süreceğini belirterek Üniversitesinin Tıp Fakültesi’nin Gastroenteroloji alanındaki başarılarından söz etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 1067
Bu Ay : 5957
Toplam : 5957

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom