Sağlık Caddesi Dört Metre Genişledi

Başkan Çakır: 7 metre genişliğindeki Sağlık Caddesi 11 metreye çıkarılırken, Cadde ve bağlı sokaklarımızda 3 kilometrelik alt yapı çalışması yaptık.

Sağlık Caddesi Dört Metre Genişledi Malatya Haber

Başkan Çakır: 7 metre genişliğindeki Sağlık Caddesi 11 metreye çıkarılırken,  Cadde ve bağlı sokaklarımızda 3 kilometrelik alt yapı çalışması yaptık. Kaldırım çalışmalarının yanı sıra 9 bin m2 asfaltlama çalışması yaptık. Aydınlatmanın da tamamlanmasıyla cadde daha modern ve güvenli hale gelecek.

Malatya Belediyesi, Malatya’nın önemli ulaşım akslarından biri olan Sağlık Caddesi’nde değişim, dönüşüm ve yenileme çalışmalarını büyük oranda tamamladı.

Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Sağlık Caddesi üzerinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi. İnceleme gezisine Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın yanı sıra, meclis üyeleri ve belediye başkan yardımcısı Hasan Atay ile bazı daire müdürleri de katıldı.

Çakır: “Sağlık Caddesi 7 metreden, 11 metreye çıkarıldı”

7 metre genişliğinde 700 metre uzunluğundaki Sağlık Caddesi’nin Malatya’nın önemli ulaşım akslarından birisi olduğunu belirten Belediye Başkanı Ahmet Çakır,  iki buçuk ay gibi kısa bir zaman zarfında Sağlık Caddesindeki çalışmaları tamamladıklarını söyledi.

Bölgede yağmur suyu drenaj hattının ilk defa yapıldığını vurgulayan Başkan Çakır, “Caddemiz ve caddemize bağlı sokaklarımızda 3 kilometrelik alt yapı çalışması yaptık. 6250 m2 kaldırım çalışmalarının yanı sıra 9 bin m2 asfaltlama çalışması gerçekleştirdik. Aydınlatma ve ağaçlandırma çalışmalarımız bitmek üzere, 7 metre olan caddemiz yapılan çalışmalarla 11 metreye çıkarıldı. Otopark ceplerini yapıyoruz. Çalışmalar kısa bir sürede bitecek. Yapılan çalışmalarla caddemiz Malatya’ya yakışır güzel ve modern bir görünüme kavuştu. Aydınlatmanın da tamamlanmasıyla birlikte cadde daha modern ve güvenli bir hale gelecek” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 570
Bu Ay : 1305
Toplam : 1305

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom