ÖZ'den Mahalle ve Köylere Ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz, “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” dedi.

ÖZ'den Mahalle ve Köylere Ziyaret Malatya Siyaset

Beraberinde, AK Parti İl Başkan Vekili Hakan Kahtalı, il genel ve belediye meclis üyeleri ile partililerle birlikte merkez Sarıcıoğlu Mahallesi Muhtarlığı’nı ziyaret eden AK Parti Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz, sorunları dinledi.

Daha sonra Göktarla, Tohma ve Kırkpınar köylerini ziyaret eden Öz, AK Parti iktidarlarının 10 yılda yaptıkları hizmetleri anlattı. Öz, duble yollardan sağlıkta yapılan iyileştirmelere, enflasyon ve faizlerin düşürülmesinden demokratik konularda atılan adımlar ve barış sürecine temas etti. , “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” diyen milletvekili Öz, barış ve kardeşlik sürecinin olumlu şekilde sonuçlanmasıyla Türkiye’nin önünün açılacağını, teröre harcanan paraların hizmetlere harcanacağını vurguladı.

Kayısı lisanslı depoculuk kurulması konusuna temas eden Öz, “2 milyon TL bütçesi olacak Kayısı Tanıtım Grubu, kayısının daha fazla ihracatını sağlayacak. Kayısı Lisanslı Depoculuk ve Kayısı Tanıtım Grubu ile daha fazla ülkelere kayısı ihracatı gerçekleştirilecek. Japonya, Çin, Endonezya ve Hindistan gibi ülkelere de artık kayısı ihracatı yapılacak. Gelişen ve nüfusu fazla olan ülkelere de kayısı ihracatı yaparsak, kayısı daha fazla değer bulur” ifadelerini kullandı.

Köy gezilerine, İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İrfan kaya, Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet İşidoğru, AK Parti il başkan vekili Hakan Kahtalı, il genel meclisi üyeleri ve partililer de katıldı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 521
Bu Ay : 6501
Toplam : 6501

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom