Mehmet Bulut Kariyer Günlerinde

Malatya Orgeneral Eşref Bitlis Anadolu Lisesi’nde Kariyer Günleri programları devam ediyor.

Mehmet Bulut Kariyer Günlerinde Malatya Haber

Öğrencilerin meslekleri yakından tanımaları amacıyla bu yıl ikincisi düzenlenen “kariyer günlerinin” konuğu bu kez de İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut oldu.

İlMilli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut, öğrencilerle buluşarak mesleki tecrübelerini, öğretmenlik mesleğinin inceliklerini ve öğrencilerin sorularını cevaplandırdı. Bulut, “Yaklaşık 10 bin öğretmenimizle ilimizde hizmet veriyoruz, 172 bin civarında öğrencimiz mevcut. Sizleri geleceğe hazırlamak için tüm imkanlarımızla gayret ediyoruz. Sizler bizim yarınlarımızsınız meslek seçimi çok önemli hangi mesleği seçerseniz seçin, mutlaka okuyun. Kendinizi, her alanda geliştirmeye gayret edin” dedi.

Orgeneral Eşref Bitlis Anadolu Lisesi Müdürü Recep Örek ise, “Amacımız kendi alanında yetkin olan meslek sahiplerini öğrencilerle buluşturarak yükseköğretim sürecinde daha sağlıklı tercih yapmalarını sağlamaktır. Bir hafta sürecek kariyer günleri tıp, mühendislik ve yargı alanında çalışan mesleğinde idealist kişileri öğrencilerimizle bir araya getirmeyi planladık” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 703
Bu Ay : 8762
Toplam : 8762

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom