Konaklıların Sorunlarını Dinlediler

AK Parti Malatya İl Teşkilatı yöneticileri, Konak Mahallesi’nde sorunları dinledi.

Konaklıların Sorunlarını Dinlediler Malatya Siyaset

AK Parti Malatya İl Başkanı Av. Bülent Tüfenkci, Merkez İlçe Başkanı Osman Güder, Malatya Belediyesi Başkan Yardımcısı Hasan Atay ve partililerin katılımı ile Konak Mahallesi’ni ziyaret ederek, hem sorunları dinledi, hem de istişarelerde bulundular.

İl Başkanı Av. Tüfenkci, esnaf ziyaretinde bulunarak, esnafla sohbet etti. Ardından mahalleli ile toplantı yapan Av. Tüfenkci, yaptığı konuşmada çözüm sürecine değindi.

Tüfenkçi yaptığı konuşmada, “Biz buraya sizlerle bir arada olmak, sizlerle hasbihal etmek için geldik geldik. Ama aynı zamanda Türkiye’yle, bölgeyle ilgili gelişmeleri sizinle paylaşmak, sizlerin fikirlerini almak için de geldik. Sizlerin fikirlerinizi, önerilerinizi alıp ona göre hareket etmek istiyoruz. AK Parti olarak sürekli milletin içindeyiz. Her hafta mahallelere, köylere ziyarette bulunuyoruz. Vatandaşımızın derdini sıkıntısını diniyoruz ve bunları merkeze taşımada köprü görevi görüyoruz" dedi.

Türkiye’de çok önemli bir sürecin yaşandığını ifade eden Tüfenkçi, "Yıllardır devam eden bu terör sorununu bitirmek, Türkiye’ye çağ atlatmak ve Türkiye’nin kabuklarını kırması için başlattığımız çözüm sürecini yaşıyoruz. Bu Türkiye için büyük için bir fırsat ve biz bu fırsatı sonuna kadar götürmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Tüfenkçi, “Bizler, bir yeri yaparken diğer bir tarafı kesinlikle yıkmayız. Biz her zaman söylüyoruz; bizim kırmızı çizgilerimiz, milletimizin kırmızı çizgileridir. Milletimizin kabul etmediği, onay vermediği hiçbir girişimde bulunmayız. Ve yine biz, şehitlerimizin ruhunu incitecek, şehit ailelerini incitecek hiçbir icraatta bulunmayız.

Ama şunu da biliyoruz ki biz bu sorunu çözmeliyiz, bu duruma artık bir son vermeliyiz. Türkiye’nin dünyada ilk on ekonomi içerisine girmesini istiyorsak, Türkiye’nin bölgesinde lider ülke olmasını istiyorsak, kişi başına düşen milli gelirimizin 10 bin dolarlardan 20 bin dolarlara çıkmasını istiyorsak bu sorunu çözmeliyiz.

Düşünün teröre harcadığımız parayı çiftçimize, memurumuza, emeklimize harcasak, yatırıma dönüştürsek Türkiye bir Türkiye daha olur’’ ifadelerini kullandı.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Osman Güder ise konuşmasında sürekli milletin içinde olduklarına değinerek, "Milletimiz bize bir emanet verdi. Bizler de o emanete sadık kalabilmenin gayreti içerisinde tüm ekibimizle beraber çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 92
Bu Ay : 4458
Toplam : 4458

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom