Doğanşehir'de Şiir Yarışması Düzenlendi

Malatya’nın Doğanşehir İlçesi’nde düzenlenen şiir yarışması gerçekleştirildi.

Doğanşehir'de Şiir Yarışması Düzenlendi Malatya Haber

Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliği tarafından, Kutu Doğum Haftası münasebetiyle hazırlanan “En Sevgiliye Özlem” konulu güzel şiir okuma yarışması yarı finali Anadolu İHL'de yapıldı.
Anadolu İHL Okul Aile Birliği Başkanı Hakan Çiftçioğlu ve Doğanşehir Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Söylemez birinci olan öğrencilere birer plaket verdi.

Söylemez, yaptığı konuşmada, ” Çocuklarımız şüphesiz bu öğrencilerimizin hepsini ben birinci seçiyorum söz konusu Peygamber efendimiz olunca biraz daha renkli geçiyor” dedi.

Okul Aile Birliği Başkanı Hakan Çiftçioğlu ise, “Ortaokullar ve lise öğrencileri arasında yapılan yarışmada bugün liseler arası birincimiz seçeceğiz. Öğleden sonrada ortaokullar arası birinciyi seçeceğiz. Her okuldan bir ödül olarak ortaokul ve lise birincilerine ayrı, ayrı birer dizüstü bilgisayar, ikincilere birer tablet bilgisayar, üçüncülere ise lise öğrencilerine 200 TL. ortaokul öğrencisine de 1 adet çeyrek altın verilecektir” ifadelerini kullandı.

Kutlu doğum haftası nedeniyle yapılan yarışmanın finali 11 Nisan 2013 tarihinde Doğanşehir Belediye Düğün Salonu'nda yapılacak. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 317
Bu Ay : 1052
Toplam : 1052

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom