Avukat Bürosuna Kurtarma Operasyonu

Malatya’da bir avukatlık bürosunda yaşlı bir kadını yardım sesi üzerine olay yerine giden polis ekipleri, kapı açılmayınca Baro Başkanına bilgi vererek avukatlık bürosuna itfaiye merdiveni ile girdi.

Avukat Bürosuna Kurtarma Operasyonu Malatya Asayiş

 Olay, çevreyolu üzerinde bulunan Z.T. adlı avukatın bürosunda meydana geldi. Apartmanın 3. Katındaki büronun alt katında kalan üniversiteli çocukların yaşlı bir kadının yardım sesi üzerine durumu polise ihbar etti. Olay yerine gelen polis ekipleri içerde yaşlı bir kadının sesini duyunca kapıyı çaldı. Ancak kapı açılmayınca olay yerine ambulans ve itfaiye ekibi istedi. Büronun ait olduğu avukata ulaşılamayınca, durum Cumhuriyet Savcısı ile Baro Başkanı Eyüp Kutlubay’a bildirildi.

Savcı ve Baro Başkanı Kutlubay, polis ekiplerinin içeri girebileceklerine izin verince itfaiye merdiveni ile içeriye giren polis memuru 91 yaşındaki avukatın annesi E.T. ile karşılaştı. Yaşlı kadının ayağını incittiğini fark eden polis ekipleri içerde kapının anahtarını bulamadı. İtfaiye merdiveninden içeri alınan sağlık görevlisi kadına müdahale etti.

Olay yerine Baro Başkanı Eyüp Kutlubay gelerek, durum hakkında bilgi alırken, itfaiye merdiveninden yaşlı kadın indirilmek istenirken kendisine ulaşılan avukat Z.T, olay yerine geldi. Aynı zamanda hasta olduğu belirlenen yaşlı kadın ambulans ile hastaneye kaldırıldı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 1046
Bu Ay : 1781
Toplam : 1781

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom