Su İçin Pedal Çevirdiler

Tema Vakfı Malatya İl Temsilciliği ile Malatya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği tarafından, “Su İçin Farkındalık Turu” düzenlendi.

Su İçin  Pedal Çevirdiler Malatya Yaşam-Sağlık

Muko Motor’da toplanan Tema Vakfı Malatya İl Temsilciliği Üyeleri ile Malatya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği Üyeleri, Malatya’nın en büyük su kaynağı olan Gündüzbey Kaptaj-Kapılık mevkiine su için farkındalık oluşturmak amacıyla pedal çevirdi.

“Su İçin Farkındalık Turu” ile ilgili açıklamada bulunan Tema Vakfı Malatya İl Temsilcisi İzzet Berktaş, Dünya Su Günü’nün önemine dikkat çekmek için Tema Vakfı Malatya İl Temsilciliği ve Malatya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneğiyle ortaklaşa “Su İçin Farkındalık Turu” düzenlediklerini söyledi.
Suyun önemine dikkat çekmek, su tüketimi konusunda tasarrufa önem vermek amacıyla “Su İçin Farkındalık Turu” düzenlediklerini kaydeden Berktaş, Türkiye’de su ile ilgili bir çerçeve yasağının bulunmadığını TEMA Vakfı’nın bununla ilgili yasa tasarısı hazırladığını söyledi.

Malatya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Tolgahan Ateş ise, dernek olarak sosyal faaliyetlere büyük önem verdiklerini belirterek, Dünya Su Günü’nde farkındalık oluşturmak amacıyla düzenledikleri etkinliğin kendileri çok mutlu ettiğini dile getirdi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 329
Bu Ay : 6413
Toplam : 6413

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom