Tüfenkçi'den Sağlık Açıklaması

AK Parti Malatya İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, AK Parti hükümetinin daha önceki hükümetlerin cesaret edemediği sağlık uygulamalarını gerçekleştirdiğini söyledi.

Tüfenkçi'den Sağlık Açıklaması Malatya Yaşam-Sağlık

AK Parti il binasında düzenlenen Halk Gününde konuşan AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, Tıp Bayramı’nı kutlayarak, “14 Mart Tıp Bayramını kutladık.

lbetteki sağlık çalışanlarını birtakım problemleri olmakla beraber, sağlıkta AK Parti ciddi anlamda değişime ve dönüşüme imza attı. Hiç kimsenin inanmak istemediği hastanelerin birleştirilmesinden tutunda, SSK’lıların kolay eczaneye erişimine kadar, herkesin sağlık hizmetlerinden yararlanmasına kadar, yıllardır halkımızın özlemi olan aile hekimliğinin Türkiye’ye getirilmesi ve uygulanması noktasında tereddütlere, bizden önceki hükümetlerin cesaret edipte aile hekimliği hizmetini Türkiye’ye kazandırmakla gerçekten sağlıkta büyük dönüşüme imza attık.

Başbakanımızın da açıkladığı gibi, bundan sonra şehirlerde artık sağlığı daha iyi şartlar da ulaşabilmek amacıyla şehir hastanelerin kurulması ile ilgilide çalışmalar son aşamaya gelindi” dedi.

Tüfenkçi, “Buradaki temel amacımız, insanlarımızın mutluluğu, hastalarımızın kolay tedavi olması, doktora kolay erişmesi ve hastalığı süresince sağlık hizmetlerinin tamamından yaralanmasıydı” diye konuştu. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 295
Bu Ay : 7092
Toplam : 7092

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom