8. Bölge Hakem Semineri Yapıldı

Malatya’da, 8. Bölge koşu ve eğitim semineri yapıldı.

8. Bölge Hakem Semineri Yapıldı Malatya Haber

TFF Atletizm pistinde gerçekleştirilen atletizm koşularının ardından İnönü Üniversitesi BESYO toplantı salonunda ulusal hakem, ulusal gözlemciler, ulusal yardımcı hakemler, bölgesel hakem ve bölgesel gözlemcilere eğitim verildi.

Bölgesel Hakem Kurulu Üyesi ve Ulusal Eğitimci Zafer Demir tarafından gerçekleştirilen eğitime Malatya, Elazığ ve Tunceli’den 37 hakem ile 15 bölgesel ve 2 ulusal gözlemci katıldı.
Konuyla ilgili bilgi veren Malatya İl Hakem Kurulu Başkanı Akın Kaan Öz, “8. Bölge’nin son koşusu ile hakem ve gözlemci seminerini gerçekleştirdik. Malatya, Elazığ ve Tunceli illerinden katılımlar oldu. Ulusal hakem ve gözlemciler, yardımcı hakemler, bölgesel hakem ve gözlemciler bu seminerde yer aldı. 37 hakem ile 15 tane bölgesel gözlemci ve 2 tanede ulusal gözlemcimiz bu son seminere katıldı” dedi.

Eğitimin çok verimli geçtiğine değinen Öz, “Atletizm koşularımızı gerçekleştirdik. Bir arkadaşımız dışında bölgemizde koşamayan kimse olmadı. Sezonun son koşusu ve semineri olması münasebetiyle bizim için verimli oldu. Malatya, zaten bu konuda her zaman lider olmuştur. Koşularımız hep Malatya’da yapılıyor. Hakem potansiyelimizde oldukça yüksek. Eğitimi de Bölgesel Hakem Kurulu Üyesi ve Ulusal Eğitimci Zafer Demir verdi. MHK Üyesi Hamza Işık’ta bizleri yalnız bırakmadı. Eğitimde oldukça verimli geçti” diye konuştu. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 17
Bu Ay : 6814
Toplam : 6814

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom