10 Mart Türkiye Gündemi

10 Mart 2013 Türkiye Gündemi

10 Mart Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanı Gül’ün programı
- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, saat 12.45’te İsveç'e yapacağı resmi ziyaret öncesi, Esenboğa Havalimanı'nda basın toplantısı gerçekleştirecek

Başbakan Erdoğan’ın programı
- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 13.00’de Ümraniye Belediyesi’nin açılışını yapacak, saat 13.45’te Ümraniye AK Parti İlçe Teşkilatı’nın açılışını yapacak

Bakanların faaliyetleri
- Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, saat 10.00’da Kızılcahamam Asya Termal Otel’de Balkan Müslümanları Dayanışma Derneğince düzenlenen 6. Balkanlı Öğrenciler Kültür Kampı programına katılacak
- Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, saat 11.00’de Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiseri Antonio Guterres'i Dışişleri Konutu’nda kabul edecek
- Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Antalya’nın Aksu ilçesindeki Expo 2016 alanındaki mevcut binaların yıkım törenine katılacak. Antalya Otel’de Expo yönetim kurulu toplantısına katılacak. Expo Çiçeği'ni basın toplantısıyla açıklayacak. (11.00-13.00-15.00)
-Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Belediye Yeni Hizmet Binasında saat 12.00’de, Ümraniye Belediyesi Yeni Hizmet Binası Açılış Töreni ile Haldun Alagaş Spor Kompleksi’nde saat 18.00’de, Çayeli’nin Kurtuluş Günü programına katılacak.

Siyasi Partilerin faaliyetleri
- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, saat 11.00’de Seçim İşleri Başkanlığı Ankara Bölge Toplantısı'na katılacak
- BDP Diyarbakır Milletvekili Nursel Aydoğan, partisinin Aydın Kanza Parkında düzenlediği yürüyüşe 12.00 de katılacak.
-Eski İçişleri Bakanı AK Parti İstanbul Milletvekili Abdülkadir Aksu, 50. Yıl Kültür Merkezi’nde saat 18.00’de, Beyazay Derneği’nin düzenleyeceği “Genç Türkiye Liderlerle Buluşuyor” programına katılacak.

Basın toplantısı, görüşme, ziyaret, eylem panel
- İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İ.B.B. Topkapı Sosyal Tesisleri’nde saat 10.00’da, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü’nün düzenleyeceği “Güvenli Hayat ve Güvenli Gelecek İçin Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı(ÇOKEP)” etkinliğine katılacak.
- Başkent Dayanışması üyeleri, saat 12.30’da Mimarlar Odası önünden Saraçoğlu Mahallesi’ne yürüyecek
- Dünya Demokrasi Hareketi üyeleri, saat 14.00’de Ankara Adliyesi önünden Abdi İpekçi Parkı’na yürüyecek
- Çandır Köyü sakinleri, saat 12.00’de köyün yakınındaki taş ocağını protesto için Ankara-Çankırı Karayolunu trafiğe kapatacak
- Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Medstar Kanser Merkezi işbirliğiyle başlatılan ‘Kanser Okulu’nun 5. dersi saat 13.00 de AKM’de gerçekleştirilecek.
-Esenyurtlu Konut Mağdurları, Galatasaray Lisesi önünde saat 12.00 de, “5 Bin Kişilik Dev Buluşma” etkinliğinde bir araya gelerek eylem yapacak.
- İstanbul Nükleer Karşıtı Platform, Galata Köprüsü’nde saat 12.00’de, Japonya’nın Fukuşima Santrali’ndeki kazanın 2. yıldönümü dolayısıyla basın açıklaması düzenleyecek, etkinlik kapsamında köprü üzerinde insan zinciri oluşturulacak.
- Şişli Belediyesi, Şişli Camii’nde saat 13.00’te, merhum Müslüm Gürses için Mevlit okutacak. Mevlid-i Şerife Gürses’in yakınları, sanatçı dostları ve sevenleri katılacak.

Spor
- Spor Toto Süper Lig 25. hafta maçları
13.30 Kardemir Karabükspor-Eskişehirspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
16.00 Sivasspor-Medical Park Antalyaspor (Sivas 4 Eylül)
17.00 Sanica Boru Elazığspor-Orduspor (Elazığ Atatürk)
19.00 Fenerbahçe-Bursaspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

Pazar: PTT 1. Lig 25.hafta maçları
13.00 Kayseri Erciyesspor-Samsunspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
13.00 Kartalspor-Bucaspor (Radyo Seymen Kartal)
15.00 Karşıyaka-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Alsancak)
15.00 Adanaspor-Göztepe (Adana 5 Ocak)
19.00 Denizlispor-Çaykur Rizespor (Denizli Atatürk)
- Galatasaray’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek Avrupa CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi Dörtlü Finalde final ve yarı final maçları oynanacak.
14:00 Galatasaray Daikin - Unendo Yamamay Busto Arsizio 3’lük maçına çıkacak. 17:00 Vakıfbank, Rabita Bakü şampiyonluk maçına çıkacak. Burhan Felek S.S
- Galatasaray, FC Schalke 04 maçının hazırlıklarına akşam saat 17.00'de yapacağı antrenmanla devam ettikten sonra Florya'da kampa girecek.

- Türkiye Basketbol Ligi 23. hafta maçları
14:00 TED Ankara Kolejliler-Kayseri KASKİ (TOBB)
14:00 Ceyhan Belediyesi-İstanbul Üniversitesi BGD (Ceyhan)
15:00 Mersin Büyükşehir Belediyesi-Beşiktaş (Edip Buran)
16:00 Homend Antakya Belediyesi-Galatasaray (Antakya)
- Acıbadem Bayanlar Voleybol Ligi 19. hafta maçları
12:00 Beşiktaş Bahçeşehir Ünv. -Nilüfer Bld.
14:00 İlbank - İBA Kimya TED Kolejliler
16:00 Bakırköy BLD Yeşilyurt - Bursa BŞ.BLD.
- BBL 21.hafta Tofaş- Fenerbahçe (saat:15:00- Bursa)

10 MART SPOR TOTO 2. LİG BEYAZ GRUP 24. HAFTA MAÇLARI
13.30 Tokatspor- Yeni Malatyaspor
13.30 Kızılcahamamspor- Balıkesirspor
13.30 Ofspor- İnegölspor
13.30 Körfez Futbol Kulübü- Çamlıdere Şekerspor
13.30 İskenderun Demir Çelikspor- Kırklarelispor
13.30 Gaziosmanpaşaspor- Bayrampaşaspor
13.30 Alanyaspor- Anadolu Selçukluspor
* * 10 MART SPOR TOTO 2. LİG KIRMIZI GRUP 24. HAFTA MAÇLARI
13.30 Hatayspor- Nazilli Belediyespor
13.30 Bandırmaspor- Pendikspor
13.30 Bozüyükspor- Faturavizyon Kahramanmaraşspor
13.30 İstanbul Güngörenspor- Sakaryaspor
13.30 Fethiyespor- Giresunspor
13.30 Turgutluspor- Sarıyer
13.30 Tepecikspor- Tarsus İdmanyurdu
13.30 Çankırıspor- Polatlı BUGSAŞ Spor
SPOR TOTO 3. LİG 1. GRUP 26. HAFTA MAÇLARI
13.30 BLD. Vanspor- Diyarbakır BŞ.BLD
13.30 Siirtspor- Gölcükspor
13.30 Kastamonuspor- Kırıkhanspor
13.30 Anadolu Üsküdar 1908- Fatih Karagümrük
13.30 Ankara Demirspor- İstanbulspor
13.30 Çorumspor- Beşikdüzüspor
13.30 Orhangazispor- Kayseri Şekerspor
13.30 Tekirova BLD- Bergama BLD
13.30 Sandıklıspor-Pazarspor
SPOR TOTO 3. LİG 2. GRUP 26. HAFTA MAÇLARI
13.30 Menemen Belediyespor- Kilimli Belediyespor
13.30 Trabzon Kanuni Futbol Kulübü- Bursa Nilüferspor
13.30 Batman Petrolspor- Hacettepe
13.30 Adıyamanspor- İskenderunspor 1967
13.30 Sivas Dört Eylül BLD- Manavgat Evrenseki
13.30 Erzincan Refahiyespor- Dardanelspor
13.30 Aydınspor 1923- Silivrispor
13.30 Gebzespor- Ümraniyespor
13.30 Derince BLD- BLD Bingölspor
SPOR TOTO 3. LİG 3. GRUP 26. HAFTA MAÇLARI
13.00 Elazığ BLD- Gümüşhanespor
13.30 OYAK Renault- Yimpaş Yozgatspor
13.30 Sancaktepe BLD- Altınordu
13.30 Arsinspor- Kocaelispor
13.30 Mardinspor- Maltepespor
13.30 Kahramanmaraş BLD- Erzurum BŞ.BLD
13.30 Beylerbeyi-Darıca Gençlerbirliği
13.30 Keçiörengücü-Isparta Emrespor
13.30 Diyarbakırspor-Çorum BLD 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 366
Bu Ay : 18756
Toplam : 28014

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom