DSİ Bölge Müdürüne Ziyaret

Doğanşehir ilçesinin Buğday deresi mevkiine sulama amaçlı gölet kurulması amacıyla Doğanşehir'den bir heyet, DSİ Bölge Müdürü Ömer Faruk Yiğitsoy’u ziyaret etti.

DSİ Bölge Müdürüne Ziyaret Malatya Haber

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık’ın Doğanşehir ilçesine yaptığı ziyaret esnasında, kendisine iletilen sulama amaçlı gölet projesi için devreye girmesi sonucunda, Doğanşehir AK Parti İlçe Başkanı Murat Kavuncuoğlu, Söğüt Belediye Başkanı Mesut Sülü, Gövdeli Belediye Başkanı Bayram Kaya, Doğanşehir Sulama Birliği Başkanı Abuzer Toprak, Savaklı Muhtarı Şerif Çetintaş ve Şükrü Sağlam ile beraberindeki heyet, DSİ Bölge Müdürü Ömer Faruk Yiğitsoy’u ziyaret etti.

DSİ Bölge Müdürü Ömer Faruk Yiğitsoy, Doğanşehir heyetiyle yaptığı görüşmede, “Bu konuda teknik olarak sıkıntı çıkmazsa, en kısa zamanda gölete başlayacağız. Ben bu konuda çalışmaları başlatıyorum. En kısa zamanda teknik heyetimiz sizleri ziyarette bulunacak ve konu ile ilgili çalışmaların sonucuna göre hareket edeceğiz” dedi.

Yiğitsoy, Doğanşehir’de süren projeler hakkında ise, “Bu yıl Söğüt Göleti'nin açılışını yapacağız. Elmalı Göleti'nin de temelini atacağız. Bu yıl Malatya için büyük projelerimiz var” ifadelerini kaydetti. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 895
Bu Ay : 2463
Toplam : 2463

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom